Action Toys
0 (0)

Opis:

Action Toys  to ciekawa gra akcji , w której zabawkowe postacie w samochodach eksplorują lokacje, walczą w bitwach PvP, zdobywają nagrody i wykorzystują przeszkody w niecodzienny sposób.

Użytkownik steruje fajnym i odważnym zwierzakiem. Ward kieruje swoim pojazdem po małej lokacji, zbiera monety, zderza się z wrogami i nadal porusza się w krótkotrwałych meczach. W rozgrywce dostępne są wyścigi o różnych formatach, fani niezależnych misji wchodzą na arenę bez wsparcia. Fani konfrontacji drużynowych pokochają odmiany bitew zbiorowych. W sterowaniu są niuanse, joystick do poruszania bohatera ma tylko 3 strzałki: w prawo / w lewo, do tyłu. Ruch do przodu jest automatyczny, użytkownik koryguje tylko kierunek.

Po kilku udanych wyścigach ilość otrzymanych nagród staje się wystarczająca do odblokowania innych postaci i pojazdów. Niektóre mechanizmy pozwalają na start i śledzenie tego, co dzieje się z powietrza, pozostając nieosiągalnym dla większości przeciwników. Również transport zaawansowanego pilota może zapewnić obecność broni do pokonania antagonistów. Niebezpieczne eksplozje sprawiają, że zadania są bardziej ekscytujące. Jeśli na miejscu natrafisz na przeszkody, warto pomyśleć o tym, jak wykorzystać je przeciwko siłom wroga.

Charakterystyczne cechy gry Action Toys:

  • powietrzne i naziemne bitwy PvP;
  • odblokowywanie nowych bohaterów i pojazdów;
  • sprytne wykorzystanie pułapek i przeszkód;
  • ostrzał przeciwników, jasne eksplozje samochodów;
  • pojedyncze i zespołowe formaty gier.

Spektakularna kolorowa grafika i niestandardowe misje przypadną do gustu fanom gatunku. Nie ma tutaj żadnego zadania, aby dotrzeć do określonego punktu, wystarczy okrążyć witrynę i szybko podnieść monety, które pojawiają się losowo w różnych obszarach. Znaleziony łup należy zanieść do skarbonki, uważając, aby po drodze nie ukradł cennego przedmiotu. Czasami można zabrać kilka przedmiotów jeden po drugim, w drodze do ogromnego zbiornika magazynowego. Wybierz żądany tryb i rozpocznij wyścig, a może lot najfajniejszym samochodem!


Reklama

Action Toys

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/02/15 10:48
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |