Neko Crush
4.6 (4)

Opis:

Gra Neko Crush  - to zabawna kazualka, w której można łączyć wychowywanie kociąt, przebieralnie i rozwiązywanie zagadek z popularnego gatunku „trzy w rzędzie”.

Typowe zadania przesuwania identycznych postaci w jednej linii rozmywa się z opieką nad zwierzętami futerkowymi. Robią psikusy i są kapryśni w nieoczyszczonym domu, który od dawna nie prowadził prac remontowych. Użytkownik pomaga młodej gospodyni dbać o zwierzaki, korygować ich zachowanie i uszlachetniać dom. Realizacja każdego z tych zadań będzie wymagała nakładów finansowych, a zarabia się je rozwiązując wspomniane wcześniej zadania.

Po przesunięciu kolorowych elementów na szachownicę można zaobserwować znikanie tego samego, jeśli znajdują się w komórkach obok siebie w pionie lub poziomie. Puste przestrzenie natychmiast wypełniają się nowymi kształtami. Skrypt powtarza się, dopóki nie zostaną zebrane części pokazane u góry ekranu. Ważne jest, aby wziąć pod uwagę liczbę działań dostępnych w procesie. Jeśli misja została rozwiązana przy mniejszej liczbie ruchów, automatycznie wykonywane są dodatkowe optymalne kroki, aby uzyskać bardziej obszerną nagrodę.

Charakterystyczne cechy gry Neko Crush:

  • dopasowanie elementów na planszy w jednym rzędzie;
  • zarabianie monet, ryb, innych bonusów;
  • urocza rozrywka, interakcja z rozpieszczonymi kociętami;
  • opieka nad zwierzętami;
  • stworzenie niepowtarzalnego projektu domu.

Po wyćwiczeniu logicznego myślenia warto wrócić do domu, obserwować fajne koty i ich podekscytowaną kochankę. Dziewczyna martwi się zachowaniem ogoniastych przyjaciół, a także bałaganem we wnętrzu. Jej myśli są wyświetlane w formacie tekstowym, co ułatwia użytkownikowi zorientowanie się, jak pomóc w danym momencie. Za pomocą prostych kliknięć możesz umyć okno, wymienić określony mebel, uporządkować i upiększyć. Podejmowanie działań wiąże się z wydawaniem zgromadzonych środków, dlatego do zagadek będziesz musiał regularnie wracać.

Deweloper z powodzeniem połączył różnorodne cele ze spójną fabułą. Projekt pozwala sprawdzić się jako projektant wnętrz i trener, a także zademonstrować estetykę rozwiązywania problemów logicznych. Kolorowa grafika i wciągająca historia spodoba się graczom w każdym wieku. W rezydencji czekają na Ciebie zabawne kocięta!


Reklama

Neko Crush

Ocena:

(4)
4.63★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/02/15 12:51
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |