Nazwij mnie Gangstą
0 (0)

Opis:

Gra Call me a Gangsta  - to symulator bandytów, który stworzy gangsterskie imperium i przyciągnie renomowanych przestępców, aby poszerzyć obszar wpływów.

Podopieczny gracza marzy o tym, by stać się bogatym i zdobyć autorytet wśród bandytów. Wzywa do swojej grupy bohaterów o różnych talentach kryminalnych, szkoli ich, planuje zbrodnie na dużą skalę. Napady, zabójstwa, zajęcie ważnych obiektów są możliwe tylko przy skoordynowanej pracy specjalistów z różnych dziedzin. Im więcej zadań zostanie wykonanych, tym większe możliwości rozwoju klanu. Musisz dążyć do podboju terytoriów, ustalać własne zasady na nowych ziemiach i ciężko pracować. Chociaż w świecie bogatych ludzi można zorganizować stabilny dochód bez wybrednych manewrów. Wystarczy zautomatyzować część procesów, aby uzyskać gwarantowany zysk.

Grupa gangsterska z pewnością będzie miała interesy biznesowe. Opanowanie równoległych przepływów finansowych stanie się bardzo ekscytujące, zwłaszcza gdy w krótkim czasie pojawi się zauważalnie więcej pieniędzy. Tworzenie systemów obchodzenia przepisów wymaga staranności i skrupulatności. Nie będziesz w stanie długo pracować bez dobrego wypoczynku. Śliczne dziewczyny będą niesamowicie szczęśliwe komunikując się, łatwo zgodzą się na flirt. Część z nich może potrzebować ochrony, nagroda za pomoc przerośnie wszelkie oczekiwania gangsterów.

Charakterystyczne cechy gry Call me a Gangsta:

  • tworzenie drużyny zabójców, hakerów i innych złoczyńców;
  • aktywne szkolenie postaci;
  • popełnianie różnych przestępstw;
  • zarządzanie ukrytymi aspektami biznesu;
  • flirtuje z pięknymi młodymi damami.

Symulator wyróżnia się na tle swoich odpowiedników szerokimi możliwościami zarobkowania. Na podstawie podpowiedzi i dialogów między członkami zespołu możesz określić listę najbardziej niezbędnych działań, perspektywy realizacji planów. Intuicyjny schemat sterowania i różnorodność zadań przyciągają nowych wirtualnych gangsterów. Prostota algorytmów przynoszących zyski motywuje do rozwoju całego imperium. Pomóż podopiecznemu zająć wolne miejsce legendarnego gangstera, umocnij jego reputację jako osoby, która spokojnie i pewnie osiąga ambitne cele.


Reklama

Pobierz Nazwij mnie Gangstą 1.0.32

Nowości w tej wersji
- Game optimization and some bugs are fixed
informacje ogólne
wersja 1.0.32 (157)
Data umieszczenia 2022-03-15 17:59
rozmiar 63.19 MB
polski nie
wymagania
android 5.1+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BILLING

BILLING

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Wszystkie aplikacje Deca_Games na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/02/18 10:06
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |