Opis:

TDZ 3  to postapokaliptyczna gra akcji , w której musisz eksplorować mroczne obszary, unikać starć z mutantami i odkrywać dawne rodzinne sekrety.

Po utracie syna bohater przestaje myśleć o ryzyku, staje się eksploratorem mało znanych terytoriów i trafia do swoistej Strefy Wykluczenia. Jest mały obóz ocalałych, w którym możesz czuć się względnie bezpiecznie, wchodzić w interakcje z postaciami i śledzić dialogi. Według legendy jeden z chłopaków uratował postać i zabrał go w to ciche miejsce. Łatwe do rozegrania łamigłówki tworzą zwodnicze poczucie pewności siebie. Spotkanie z niebezpiecznymi osobami następuje później i może doprowadzić do nagłej śmierci. Użytkownik musi poprowadzić swojego podopiecznego do powtórzenia misji, prawidłowego zachowania.

Największy horror zaczyna się, gdy obok bohatera znajduje się wiele zmutowanych stworzeń. Przyjaciele z obozu są daleko. Wtedy powrót do przytulnej atmosfery staje się snem, a wszystkie cele sprowadzają się do ocalenia własnego życia w krwawych bitwach. Najważniejsze, żeby nie posuwać się za daleko, na opuszczonym terytorium łatwo się zgubić i zniknąć. A halucynacje pojawiają się w najbardziej nieoczekiwanych momentach i dezorientują cały obraz percepcji. Szansa na zrozumienie tego, co się dzieje, jest upiornie mała.

Charakterystyczne cechy gry TDZ 3:

  • eksploracja ponurej zagubionej lokacji, ciekawe misje;
  • ujawnianie strasznych tajemnic bliskich krewnych;
  • częste ostrzeliwanie krwiożerczych stworzeń;
  • przetrwanie w przerażającym środowisku;
  • gotowość na wszelkie kłopoty, aby uratować syna.

Deweloper z powodzeniem połączył zadania z horroru, przygody i logiki w jednym projekcie. Urocza grafika 3D w ciemnych odcieniach doskonale uzupełni przerażającą atmosferę. Przemyślane dialogi bohaterów, wysokiej jakości aktorstwo głosowe i szczegółowa fabuła pozwalają zanurzyć użytkownika w fabułę gry. Kompleksowe zarządzanie umożliwia natychmiastowe rozpoczęcie proponowanych zadań, skupienie się na tym, co się wokół dzieje. Podczas strzelania, szukania logicznych wskazówek, oglądania przerywników filmowych, które nagle przerywają pracę na różnych etapach, potrzebna będzie szybka i wyraźna reakcja. Spróbuj przeżyć i znaleźć ukochaną osobę, zanim pojawią się nieodwracalne sytuacje!


Reklama

Pobierz TDZ 3 1.1

Nowości w tej wersji
Global Update 1.1.
- Additional quests
- Alternative ending
-A new chapter with hand-to-hand fighting and car chase!
informacje ogólne
wersja 1.1 (32)
Data umieszczenia 2021-11-03 10:43
rozmiar 81.81 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Wszystkie aplikacje Team GZ na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/02/18 12:10
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |