Opis:

TDZ 3  to postapokaliptyczna gra akcji , w której musisz eksplorować mroczne obszary, unikać starć z mutantami i odkrywać dawne rodzinne sekrety.

Po utracie syna bohater przestaje myśleć o ryzyku, staje się eksploratorem mało znanych terytoriów i trafia do swoistej Strefy Wykluczenia. Jest mały obóz ocalałych, w którym możesz czuć się względnie bezpiecznie, wchodzić w interakcje z postaciami i śledzić dialogi. Według legendy jeden z chłopaków uratował postać i zabrał go w to ciche miejsce. Łatwe do rozegrania łamigłówki tworzą zwodnicze poczucie pewności siebie. Spotkanie z niebezpiecznymi osobami następuje później i może doprowadzić do nagłej śmierci. Użytkownik musi poprowadzić swojego podopiecznego do powtórzenia misji, prawidłowego zachowania.

Największy horror zaczyna się, gdy obok bohatera znajduje się wiele zmutowanych stworzeń. Przyjaciele z obozu są daleko. Wtedy powrót do przytulnej atmosfery staje się snem, a wszystkie cele sprowadzają się do ocalenia własnego życia w krwawych bitwach. Najważniejsze, żeby nie posuwać się za daleko, na opuszczonym terytorium łatwo się zgubić i zniknąć. A halucynacje pojawiają się w najbardziej nieoczekiwanych momentach i dezorientują cały obraz percepcji. Szansa na zrozumienie tego, co się dzieje, jest upiornie mała.

Charakterystyczne cechy gry TDZ 3:

  • eksploracja ponurej zagubionej lokacji, ciekawe misje;
  • ujawnianie strasznych tajemnic bliskich krewnych;
  • częste ostrzeliwanie krwiożerczych stworzeń;
  • przetrwanie w przerażającym środowisku;
  • gotowość na wszelkie kłopoty, aby uratować syna.

Deweloper z powodzeniem połączył zadania z horroru, przygody i logiki w jednym projekcie. Urocza grafika 3D w ciemnych odcieniach doskonale uzupełni przerażającą atmosferę. Przemyślane dialogi bohaterów, wysokiej jakości aktorstwo głosowe i szczegółowa fabuła pozwalają zanurzyć użytkownika w fabułę gry. Kompleksowe zarządzanie umożliwia natychmiastowe rozpoczęcie proponowanych zadań, skupienie się na tym, co się wokół dzieje. Podczas strzelania, szukania logicznych wskazówek, oglądania przerywników filmowych, które nagle przerywają pracę na różnych etapach, potrzebna będzie szybka i wyraźna reakcja. Spróbuj przeżyć i znaleźć ukochaną osobę, zanim pojawią się nieodwracalne sytuacje!


Reklama

Pobierz TDZ 3 1.11

Nowości w tej wersji
Optimized game size
informacje ogólne
wersja 1.11 (50)
Data umieszczenia 2022-04-17 05:17
rozmiar 73.38 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

BILLING

BILLING

AD_ID

AD_ID

Wszystkie aplikacje Team GZ na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/02/18 12:10
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |