Opis:

Gra Noirmony to gra zręcznościowa dla Androida, której głównym znaczeniem będzie konieczność przemieszczania się w górę po czarno-białych lokacjach, kontrolując tę ​​samą czarno-białą postać. Istota rozgrywki sprowadza się jednak do konieczności zrozumienia istoty tego, co się dzieje, na co jedynie wskazuje kolorystyka.

Gra została przygotowana w studiu Coisorama, z powodu której jest to dopiero drugi projekt, który aktywnie zyskuje na popularności, pierwszą była gra Spalien: Space Aliens Shooter, która reprezentowała analog klasyki i nie zyskała jeszcze popularności. .


Rozgrywka nie jest zbyt bogata w wydarzenia, ponieważ wszystko, czego potrzebujesz, to przesunąć się w górę lokacji, próbując dostać się do następnego punktu kontrolnego, gdzie otrzymasz warunkowy zapis, kilka bonusów, a to właśnie w bonusach główne znaczenie co się dzieje i sama idea gry leży. Wśród bonusów mogą znajdować się kostiumy dla twojej postaci, z których każdy zmienia nie tylko jej możliwości, ale także fizykę tego, co się dzieje wraz ze sterowaniem. Tak więc technicznie rzecz biorąc, w każdym punkcie kontrolnym otrzymasz prawie nową grę, a to zapewnia prawdziwą różnorodność w podobnym procesie. Oczywiście ten lub inny kombinezon może być przydatny do przechodzenia przez różne lokalizacje, ponieważ za każdym razem będą się one również zmieniać i stawać coraz trudniejsze, ale możesz to rozgryźć po drodze.

Osobno warto zwrócić uwagę na słaby, ale wciąż element fabularny, który ma niewielki wpływ na rozgrywkę, ale mimo to po co spotykasz ducha swojego bohatera na pierwszym punkcie kontrolnym? Może to kończyna, z której mimo wszystko trzeba się wydostać? Ale wszyscy wiemy, że kończyna jest nieskończonością i nie widać końca tego, co się dzieje.


Cechy gry Noirmony na Androida:

  • Prosta gra z przejrzystą mechaniką;
  • Proste sterowanie typowe dla „skoczka”;
  • Ponad dwa tuziny kostiumów / postaci, które zmieniają wszystko;
  • Punkty kontrolne z bonusami;
  • Zbieraj kryształy, które można wydać z zyskiem;
  • Możesz grać bez dostępu do internetu.

Wady gry:

  • Ponury projekt, który nie wszystkim się spodoba;
  • Reklama i trochę zakupów.

Podsumowując: Noirmony to typowy skoczek dla swojego gatunku, który mimo to oferuje przynajmniej pewną różnorodność poprzez zmiany postaci, więc jeśli podoba ci się ten gatunek, koniecznie go wypróbuj.


Reklama

Pobierz Noirmony 0.834

Nowości w tej wersji
* New character: Jocosum.
* New Hazards: Frozen leaves.
* Bug fixing.
informacje ogólne
wersja 0.834 (834)
Data umieszczenia 2022-04-17 06:10
rozmiar 21.54 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/02/19 11:06
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |