Red Imposter: Nightmare Christmas
0 (0)

Red Imposter: Nightmare Christmas

Opis:

Gra Red Imposter: Nightmare Christmas  to fajna gra akcji , w której postać zajmuje się wszystkimi obecnymi na statku kosmicznym, próbując ukryć swój status zdrajcy.

Używając nieznanych metod, oszust zakrada się na statek kosmiczny i zaczyna wdrażać swoje krwawe pomysły. Rozgrywka podzielona jest na poziomy, na których podopieczny gracza musi wszystkich zabić, przejść określone testy. Na początku zadania będą elementarne, pomoże to zrozumieć niuanse, zrozumieć podstawowe zasady. Później załoga się powiększy, a przestępca pozostanie sam. Pojawią się trudności; na drodze do osiągnięcia celu będziesz musiał wypracować taktykę. Kiedy zabójca wyrasta na eksperta, szybko rozwiązuje najbardziej przebiegłe pytania.

Poziom zaczyna się od małego obszaru, na którym gromadzą się wszyscy kosmonauci. Użytkownik widzi potencjalne ofiary, tworzy plany w oparciu o wielkość zespołu. Kilka sekund po ogólnym zebraniu postacie rozpraszają się i zaczynają wykonywać standardowe zadania. Bardzo ważne jest, aby działać bez świadków. Kilku bohaterów może zatrzymać się bardzo blisko siebie, przez co zabójca nie może pozostać niezauważony. W takich sytuacjach warto przeczekać i aktywować po odejściu i odwróceniu się.

Charakterystyczne cechy gry Red Imposter: Nightmare Christmas:

  • podstępne zabijanie każdego członka załogi;
  • krwawa praca bez świadków;
  • testy ze stopniowymi komplikacjami;
  • omawianie morderstw z zespołem;
  • próbuje oszukać zespół, szuka alibi.

Kiedy oszust zostanie złapany na gorącym uczynku, nie ma szans na oczyszczenie jego reputacji. Świadek wywołuje skandal, na ekranie pojawia się spanikowana buźka. Sprawca zostaje wyrzucony na otwartą przestrzeń, poziom zaczyna się od nowa. Jeśli ktoś zauważył zwłoki, ale zabójca zdążył oddalić się na czas, to na walnym zgromadzeniu można go uznać za niewinnego. Najlepiej byłoby, gdybyś wykonywał misję po cichu, na zmianę eliminując osoby znajdujące się na statku.

Grafiki kreskówkowe sprawiają, że rozgrywka jest przyjemna, usuwa uczucie horroru. Do pełnej kontroli wystarczy jeden palec. Wybierz się w kosmiczną podróż, rób mroczne czyny, twórz niezwykłe strategie krwawej masakry!


Reklama

Pobierz Red Imposter: Nightmare Christmas 1.3.3

Nowości w tej wersji
Bugs fixed
informacje ogólne
wersja 1.3.3 (42)
Data umieszczenia 2022-03-15 17:42
rozmiar 63.34 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

AD_ID

AD_ID

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/02/19 12:01
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |