Knightcore Universal
0 (0)

Opis:

Game Knightcore Universal  - to fantastyczny Roleviki, w którym można wędrować po lochach, walczyć z potworami w basenie z przyjaciółmi lub nieznanymi użytkownikami.

Królowa kotów ma pod swoją komendą tuzin rycerzy gotowych do walki ze złymi duchami. Jedną z tych postaci musi sterować gracz, zachowanie reszty też kontrolują prawdziwi ludzie. Istnieje możliwość aktywowania czyjegoś totemu w celu przeprowadzenia ataku zespołowego. Projekt proponuje dostosowanie oddziału za pomocą elastycznych ustawień, aby wskazać niuanse uzupełniania wyglądu zewnętrznego. Jeśli chodzi o żądane parametry, musisz przejść do wyboru klasy. Wśród dobrych i złych magów, samurajów, czarownic, żołnierzy i innych osobowości wielu będzie chciało przetestować. Deweloper zapewnia możliwość przełączenia się na inną klasę w dowolnym momencie.

Przed bitwą na ekranie pojawia się krótka opowieść o tym, dlaczego postać dostała się na to terytorium i jaką misję musi wykonać. Dalej możesz zobaczyć grupę odważnych wojowników i niezmiernie wielkiego potwora, zdolnego zniszczyć wszystkich naraz jednym ruchem. Pierwsze przerażające wrażenie jest zwodnicze, mali bohaterowie wiedzą, jak zadać poważne obrażenia nawet takim gigantom. Walczą automatycznie, gracz może ręcznie korzystać z różnych umiejętności, tworzyć kombinacje ataków. Oprócz potężnych walk obrońcy będą musieli zbierać zasoby i zdobywać ulepszenia.

Charakterystyczne cechy gry Knightcore Universal:

  • bitwy z potworami w lochach;
  • 10 zajęć do wyboru, przełączaj się między nimi;
  • unikalne zestawy umiejętności;
  • automatyczne bitwy, ręczne wykorzystanie talentów;
  • tworzenie klanów z innymi postaciami.

Trójwymiarowa oprawa graficzna wykonana w stylu anime. Lokalizacje imponują kolorystyką i szczegółowością, atmosfera przesycona jest magią. Regularne interakcje między rycerzami nie kończą się, nawet gdy ktoś z członków klanu opuszcza sieć. Spotkania i współpraca zainicjowana przez różne strony sprawiają, że rozgrywka jest przyjemniejsza i bardziej nieprzewidywalna. Zmiana zajęć pozwala na wypracowanie niestandardowych taktyk, dostosowanie listy możliwości, biorąc pod uwagę każdą indywidualną sytuację. Rozpocznij niesamowite bitwy na jasnych terenach fantastycznego świata!


Reklama

Pobierz Knightcore Universal 1.2.0

informacje ogólne
wersja 1.2.0 (5)
Data umieszczenia 2021-04-29 07:40
rozmiar 64.07 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/02/21 09:58
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |