Weeny Adventure
0 (0)

Opis:

Gra Weeny Adventure to platformówka, która zebrała wszystko, czego potrzeba z gatunku, oferując nam pikselową grafikę w 8-bitowym lub „retro” stylu , bardzo rozbudowaną rozgrywkę, co oczywiście było typowe dla projektów tamtych lat. Format „starej szkoły” rzadko cieszy się dużą popularnością, niemniej jednak takie gry są szanowane i sprawdzimy, czy jest coś do uszanowania naszego nowego produktu.


Gra została przygotowana przez niezależnego dewelopera z Indonezji pod pseudonimem ANATA, na którego koncie jest już sporo ciekawych projektów, z których wiele jest również opartych na pikselach, a niektóre są nawet płatne. Ale darmowa wersja hardkorowej platformówki Blu Escape zyskała maksymalną popularność, która była w stanie zdobyć zaledwie 10 tysięcy pobrań, co jest bardzo skromne. Ale deweloper się nie poddaje, to dobry znak.


To, co się dzieje, jest podzielone na poziomy, z których każdy jest prawdziwym testem, oferującym nam nie tylko przejście w ściśle wyznaczonym czasie, ale także zebranie wszystkich niezbędnych elementów (tutaj ich rolę odgrywają drogocenne kamienie) do odblokuj przejście do kolejnej lokacji. Jest tylko 48 poziomów, co jest dość małe jak na współczesne standardy, ale jeśli weźmiesz pod uwagę ich dużą złożoność, to uwierz mi, powinno to wystarczyć na długi czas. Gra nie wydaje się jednak dokładnie „hardkorowa”, więc fani gatunku mogą mieć nawet  1-2 wieczory na zaliczenie wszystkich proponowanych testów, a nowe nie są jeszcze planowane. Na uwagę zasługuje też fajna 8-bitowa ścieżka dźwiękowa, która doskonale uzupełnia to, co się dzieje, dodając jedynie nostalgii, do której stworzona jest gra.


Cechy gry Weeny Adventure na Androida:

  • Czterdzieści osiem poziomów o średnim stopniu trudności;
  • Grafika retro w stylu pikseli dla nostalgii;
  • Na ścieżkę dźwiękową wpływ ma również styl 8-bitowy;
  • Rozgrywka jest fascynująca, możesz przejść z przyjemnością.

Wady gry:

  • W grze są reklamy, ale za mniej niż 2 $ można je wyłączyć, nie ma tu innych zakupów i nie są oczekiwane.

Podsumowując: jeśli jesteś zwykłym użytkownikiem, to gra Weeny Adventure jest godna uwagi, jednak jeśli spodziewasz się ekstremalnie wściekłego hardcorea od formatu pikseli, to ten projekt można uznać za nic innego jak rozgrzewkę.


Reklama

Pobierz Weeny Adventure 1.0.0.8

Nowości w tej wersji
Initial public release.
informacje ogólne
wersja 1.0.0.8 (1000008)
Data umieszczenia 2021-04-29 07:40
rozmiar 27.61 MB
polski nie
wymagania
android 5.1+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Wszystkie aplikacje ANATA na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/02/21 12:01
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |