Opis:

Gra Archer Of God to sieciowa gra akcji , w której pokierujesz łucznikiem - fajną postacią, która potrafi znacznie więcej, niż możesz sobie wyobrazić, a co najważniejsze potrafi się rozwijać dzięki zebranym trofeom, co z pewnością przyda się, gdy konfrontacja z innymi graczami, bo tutaj jest online - to jest najważniejsze.


Grę przygotowaliśmy w znanym nam od dawna studiu 111%, których projektów nie jest tak wiele, ale niektórym nie mniej pikselowanym udało się zdobyć ponad milion pobrań, na przykład historię szamana Wild Tamera czy Tower Battle of Tower Breaker, więc nie zdziw się, że nowy produkt był już w stanie zebrać ponad 100 tysięcy pobrań, co jest całkiem niezłym wynikiem.


Istota rozgrywki sprowadza się do niekończącej się konfrontacji dobra ze złem, ale to twój bohater ma za zadanie zakończyć wojnę, jednak najpierw musisz ukarać wszystkich zdrajców, na których zasada online bitwy są oparte. Niszczysz zdrajców, dla których jesteś tym samym zdrajcą. Niemniej jednak możesz wybrać stronę, po której chcesz się połączyć - anioły lub diabeł, decydujesz, w ten czy inny sposób obie strony muszą być chronione.

Między innymi musisz nauczyć się wykonywania sztuczek, aby unikać strzał i być gotowym w każdej chwili zaryzykować życie. Oczywiście musisz doskonalić swoją celność, aby najskuteczniej pokonywać przeciwników i pompować kombinacje umiejętności, aby nie zostawić im szansy. A najważniejszym osiągnięciem jest tytuł „Archer of God”, bez względu na to, po której stronie staniesz.


Cechy gry Archer Of God na Androida:

  • Proste sterowanie, które pozwoli Ci szybko włączyć się do tego, co się dzieje;
  • Krótkie sesje zapewnią niezbędny rozmach;
  • Zbieraj karty z umiejętnościami i używaj ich w bitwach;
  • Walcz z prawdziwymi graczami na serwerach gier;

Wady gry:

  • Istnieją reklamy, które nie będą przeszkadzać;
  • Zakupy, jak w każdym innym projekcie online;
  • Długie połączenie z serwerami, będziesz musiał czekać dłużej niż grać;
  • Równowaga zawodników jest słabo rozwinięta, najczęściej trafiają na nich słabsi lub silniejsi.

Podsumowując: Archer Of God to fajny projekt, który ma duży potencjał, jeśli chodzi o bitwy online, zwłaszcza jeśli programiści ustalą serwery i balans dobieranych graczy.


Reklama

Pobierz 1.18.6

Nowości w tej wersji
If UPDATE button doesn't appear, please shut down the Google Play Store app and re-open to properly update.

- Added No Ad Package
- Minor bug fix
informacje ogólne
wersja 1.18.6 (11806)
Data umieszczenia 2021-12-24 05:03
rozmiar 140.76 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

AD_ID

AD_ID

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

BILLING

BILLING

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Wszystkie aplikacje 111% na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/02/22 10:02
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |