Opis:

Gra Doodle Jump 2  to kontynuacja hitu, króla gry, który stworzył całą epokę, jeśli nie gatunek. Teraz może to zabrzmieć dziwnie, ale kiedyś gry były zdolne do takich osiągnięć, a ostatnia część była dokładnie taka. Nie mówiąc o tym, druga część traci wszelkie znaczenie.

Pierwsza część pojawiła się w 2009 roku na iOS, aw 2010 roku na Androidzie, a była to również wersja Androida 2.1., Która nadal była przyjemnością. Gra wyglądała typowo dla gier mobilnych z tamtych lat, oferowała dość skromną rozgrywkę, którą wówczas trudno było jakoś opisać, po czym pojawiło się określenie „skoczek”, ponieważ gracz musiał skakać jak najwyżej, bijąc rekordy. Ale tak się złożyło, że projekt "wystrzelił" i zarówno z armaty, jak i biorąc pod uwagę liczbę użytkowników Androida w tamtym czasie (a przez lata stał się bezlitośnie przestarzały), liczba pobrań do naszych czasów przekroczyła już 50 milionów . Oczywiście pojawiła się ogromna liczba klonów i naśladowców, które do dziś są wypuszczane. Jednak inne projekty nie wyszły ze studia Lima Sky LLC, jednak deweloperzy (w sumie są to tylko dwaj bracia,ale nie o to chodzi) wydała sześć dodatków do oryginalnego projektu.

Ale teraz jest 2021 i wychodzi druga część ...

Wygląda tak samo jak pierwszy, rozgrywka się nie zmieniła poza drobnymi szczegółami i co tu dużo mówić… ale nic, szczerze mówiąc. Gdyby stało się to kilka lat po pierwszym, ta wiadomość zniszczyłaby przestrzeń sieciową, a teraz dowiedzieliśmy się o grze przez przypadek.


Co wyraźnie się zmieniło i jest uderzające:

 • Rysowanie ołówkiem to już przeszłość, a szkoda;
 • Pojawiły się nowe postacie i kostiumy;
 • Pojawiły się potwory, głupie, ale nie istotne;
 • Są zadania, z którymi musisz się ponownie uporać.

Światy dostępne w grze Doodle Jump 2 na Androida:

 • Starożytny świat z dinozaurami, kośćmi i tym podobnymi;
 • Pustynia i wszystko, co można z nią kojarzyć;
 • Świat marzeń, w którym czekają na Ciebie poduszki;
 • Świat lotnictwa i jego najzdolniejsi przedstawiciele;
 • Przestrzeń, gdzie jest bez niej, w najlepszych tradycjach;
 • Świat deszczu, dlaczego nie;
 • Świat disco, który z pewnością będzie niecodziennym formatem.

Podsumowując: obiektywnie gra Doodle Jump 2 jest postrzegana jako kolejny dodatek do oryginału, który w rzeczywistości jest, tylko w nowocześniejszej wersji i z nowym formatem monetyzacji. Zobaczmy, ile pobrań może uzyskać nowy produkt, skoro do tej pory to tylko ponad 10 tysięcy ...


Reklama

Pobierz Doodle Jump 2 1.4.13

Nowości w tej wersji
One of the most exciting updates ever in the history of Doodle Jump is now available! Our hero takes on the goldmine where the promise of gold nugget bounty comes with the peril of pesky underground monsters whose sole purpose of existence is to mess up your progress! How much gold can you collect before missing that platform and falling into the endless abyss of the “Miner” theme!
informacje ogólne
wersja 1.4.13 (44)
Data umieszczenia 2022-01-11 14:53
rozmiar 48.99 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

AD_ID

AD_ID

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/02/23 10:23
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |