Spójrz, twój łup!
0 (0)

Opis:

Wygląd gry , twój łup! Jest to karciana gra fabularna, która została stworzona zgodnie z klasyką gatunku, o której dokładniej omówimy później. Na razie warto odnotować, że gra jest na rynku już od dłuższego czasu i udało jej się zgromadzić dość dużą publiczność, liczba jej pobrań przekroczyła 500 tysięcy, a bez odpowiedniej reklamy to bardzo dobry wynik .

Grę przygotował niezależny deweloper Dragosha i na razie jest to jego jedyny projekt, miejmy nadzieję, że wkrótce pojawi się coś nowego, bo fani już pytają;)


Wróćmy do klasyki, na podstawie której zbudowano to, co się dzieje. Jeśli z mapami wszystko jest mniej więcej jasne, to element RPG prowadzi nas do eksploracji lochów, bez których zdecydowana większość klasycznych przykładów nie może się obejść i oczywiście format roguelike, który dodaje ekstremum do tego, co jest. wydarzenie.

Niemniej jednak rozgrywka w grze okazała się dość nietypowa ze względu na jej format, oferując zestaw płytek (kart) w układzie 3 na 3 lub 4 na 4. Twój bohater jest również kartą, ale możesz przesuwać się do sąsiednich komórek pionowo lub w poziomie, zbierając bonusy lub walcząc z przeciwnikami, a za każdym razem w miejscu, z którego wychodzisz, pojawia się coś nowego. Zadaniem jest jak najdłuższe przeżycie i zebranie większej ilości złotych monet, które następnie można przeznaczyć na przydatne, a nawet niezbędne do przetrwania bonusy.


Cechy gry Spójrz, twój łup! na Androidzie:

  • Prosta, ale wyjątkowa rozgrywka;
  • Kilka trybów gry, dla szybkich lub przedłużających się formatów;
  • Możesz grać bez dostępu do Internetu, co jest wygodne;
  • Zapisy, osiągnięcia i inne cechy społecznościowe;
  • Bossowie i mini-gry, takie jak pękanie skrzyni;
  • Oczywiście postać można pompować;
  • Znakomity design w najlepszych tradycjach gatunku.

Wady gry:

  • Jest reklama, ale można ją wyłączyć jedną wpłatą, wspierając w ten sposób dewelopera i motywując go do nowych osiągnięć.

Konkluzja: Spójrz na grę, twój łup! jest to dokładnie format, który należy polecić każdemu, kto jest zmęczony lub nie lubi dynamiki współczesnych gier fabularnych, ponieważ jest też klimatyczny design i wiele innych funkcji, a gra zachowuje wyważony, spokojny tryb.


Reklama

Pobierz Spójrz, twój łup! 1.69

Nowości w tej wersji
Technical updates.
Try and enjoy a new game mode in the lab. Please, drop a line in the review, what do you think about that?
Puzzle #1 changed.
Squire proposes more cards to choose from. Revive and magic wand, for example.
informacje ogólne
wersja 1.69 (95)
Data umieszczenia 2021-04-29 07:39
rozmiar 20.46 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BILLING

BILLING

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Wszystkie aplikacje Dragosha na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/02/23 12:56
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |