Wyścigi Nitro Jump Racing
0 (0)

Wyścigi Nitro Jump Racing

Opis:

Nitro Jump Racing  to kreskówkowa gra wyścigowa online, w której musisz stworzyć fajny samochód z setek części i ścigać się do mety szybciej niż trzech przeciwników.

Świeżo upieczony zawodnik wybiera pojazd i modyfikuje go, przymierzając wiele różnych elementów z proponowanego asortymentu. Po radykalnej indywidualizacji możesz określić żądany tryb i wystartować w wyścigu. Fani rywalizacji w czasie rzeczywistym będą preferować wyścig PvP, w którym 4 graczy w identycznych warunkach próbuje pokonywać małe odcinki torów z najlepszym wynikiem. Dostępny jest również format wycieczki w pojedynkę na czas, idealny do treningu, dodatkowego doświadczenia i rozwijania umiejętności. Po dojechaniu do mety uczestnik otrzymuje monety i inne nagrody. Zaleca się przeznaczyć wygrane na parametry pompowania i zakup nowych części.

Deweloper oferuje wypróbowanie ponad 50 dróg w pięciu światach w bogatych kolorach. Nie ma łatwych miejsc, których można się spodziewać, na każdym metrze jest wiele niebezpieczeństw. Fantazyjne utwory przypominają konstrukcje słabo kompatybilnych fragmentów, które mogą kruszyć się, topić i podlegać innym procesom. W stabilnych obszarach występują ostre wzloty i upadki. Przy regularnym wykonywaniu trików energia jest wielokrotnie gromadzona do krótkotrwałej aktywacji nitro.

Charakterystyczne cechy gry Nitro Jump Racing:

  • Wyścigi PvP z potężnymi samochodami;
  • ponad 500 elementów do personalizacji samochodu;
  • pięćdziesiąt utworów w kolorowych światach;
  • 2 tryby wyścigów z różnymi warunkami;
  • zarobki z nagród, premii, ulepszeń.

Kolorowa rozgrywka przyciąga zawodników w różnym wieku, fajne akrobacje i mnóstwo zabawkowych torów gwarantują żywe emocje i adrenalinę podczas każdego wyścigu. Projekt posiada starannie przemyślany system motywacyjny. Oprócz nagród finałowych użytkownik może liczyć na bonusy zebrane podczas wyjazdu. Monety wiszą w powietrzu, wabią cię do skakania wyżej na dużych SUV-ach, rób szalone salda, aby uzupełnić skarbonkę. Ścieżki uczestników są wyraźnie podzielone, nie należy starać się o czyjąś zachętę ani bać się ukraść swojego złota. Wykluczone są również kolizje z sytuacjami awaryjnymi. Poczuj prawdziwą jazdę w krótkich ekscytujących wyścigach!


Reklama

Pobierz Wyścigi Nitro Jump Racing 1.8.0

Nowości w tej wersji
Here's "What's new" for 1.8.0
➤ We’re always making changes and improvements. To make sure you don’t miss a thing, just keep your Notifications turned on.

Grand Prix Event Calendar Update - We've made some new cool features for upcoming events. Get your cars ready!

More Daily Deals & Free Gems- We've added more slots with daily deals, claim them with rewarded videos!

➤ As usually, new features are packed with additional bugfixes
informacje ogólne
wersja 1.8.0 (3339)
Data umieszczenia 2022-01-11 14:21
rozmiar 162.93 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/02/24 10:16
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |