Opis:

Game Mad Heroes  - to fajna strzelanka, w której niszczyć wrogów za pomocą futurystycznej broni, toczyć pojedynki i bitwy królewskie, aby uporać się z zombie.

Użytkownik steruje jedną z widowiskowych postaci, wybiera osobę, kreację nieznanej rasy czy mechanizm robota. Każdy bohater ma określony arsenał broni, bez możliwości zmiany modeli. Zachęcamy do ulepszania dostępnych narzędzi, z ponad 80 przedmiotami wybranymi do regularnych ulepszeń. Dozwolone jest użycie dodatkowych sił, wykonanie wieżyczek, używanie dronów oraz zdobywanie innych przydatnych elementów. Umiejętności strzelców też są indywidualne, ktoś może pochwalić się potężną obroną, drugi imponuje przeciwnikom przyspieszeniem lub innymi talentami.

Deweloper sugeruje wypróbowanie 5 trybów. W trybie dla wielu graczy toczy się bitwa królewska, w której tylko jeden bohater ma przeżyć. Death Match daje ci możliwość wielokrotnego odradzania się i zabijania, aby stać się najlepszym zabójcą w krótkim czasie. Niesamowitą dynamikę gwarantuje reżim 1 na 1 z zaciętą walką o prawo do zachowania życia. Offline zakłada bombardowanie fal nieumarłych manierami robotów. Jest też kampania z przemijaniem historii, wypełnianiem misji na trudnych poziomach, starciami z ogromnymi bossami. Zgodnie z fabułą antagoniści mogą się ukryć, od razu pojawić się przed zabójcą. Zaleca się dokładne zbadanie lokalizacji i przygotowanie się na nieoczekiwane.

Charakterystyczne cechy gry Mad Heroes:

  • szalone strzelaniny w formatach PVP i PVE;
  • tuzin fajnych strzelanek do wyboru;
  • unikalne rodzaje broni dla bohaterów;
  • ponad 80 elementów do pompowania i ulepszeń;
  • użycie dronów, wieżyczek i innego wyposażenia.

Przygodowa strzelanka z perspektywy trzeciej osoby cieszy się kolorową, kreskówkową grafiką. Ulepszenia pozwalają na ciągły rozwój, testowanie nowych cech, zmianę stylu konfrontacji. Uproszczona kontrola z automatycznym strzelaniem oznacza koncentrację na ruchu oddziału, użycie dodatkowych narzędzi. Można również aktywować różne opcje ochrony. Zacznij szalone strzelanie w bitwach z prawdziwymi graczami lub sztuczną inteligencją!


Reklama

Pobierz Mad Heroes 1.038

Nowości w tej wersji
Bug fixes and performance improvements.
New deathmatch and battle royale maps.
informacje ogólne
wersja 1.038 (40)
Data umieszczenia 2021-11-13 12:03
rozmiar 68.21 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/02/25 10:13
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |