Star Wega: Craft & Survive Natkniesz
0 (0)

Star Wega: Craft & Survive Natkniesz

Opis:

Star Wega: Craft Survive  to żywa gra akcji , w której musisz jeździć szybkim motocyklem po pustynnej planecie, walczyć z promieniowaniem i przywracać pokój.

Odkrywca ciał niebieskich trafia na nieznaną planetę, gdzie na skutek kardynalnych zmian atmosfery nikt nie pozostał przy życiu. Dwukołowy żelazny koń pozwala szybko poruszać się po otwartych przestrzeniach, badać, co się dzieje wokół. Nadmiernie zwiększone promieniowanie tła nie pozwala na długie przebywanie na zewnątrz bez szkody dla zdrowia. Możesz odpocząć i naładować się życiodajną energią w specjalnej bazie, która służy jako niezawodne schronienie. Poręczny wskaźnik dostarcza informacji o odległości od bezpiecznej strefy do analizy możliwości szybkiego powrotu w celu uzupełnienia zapasów energii.

Po chwili wytchnienia musisz wrócić do badań, rozpocząć liczne misje i podjąć działania na rzecz poprawy lokalnej sytuacji. Głównym zadaniem jest zbieranie surowców i innych ważnych elementów w trudnych warunkach. Ze względu na specyfikę formułowania misji użytkownik od razu rozumie, czego wymaga się od swojego podopiecznego. Wyścigowa przygoda w trzeciej osobie jest pełna różnych trudności i niebezpieczeństw, zarówno na ziemi, jak iw powietrzu występują przeszkody ruchome i statyczne. Jazda wymaga ostrożności, bardzo łatwo jest rozbić się w nieznanym miejscu.

Charakterystyczne cechy gry Star Wega: Craft Survive:

  • wycieczki motocyklowe po niezaludnionych obszarach;
  • modernizacja pojazdu i wyposażenia;
  • osłony energetyczne chroniące przed zwiększonym poziomem promieniowania;
  • potrzeba częstego ładowania w bazie;
  • zbieranie zasobów i przedmiotów, tworzenie nowych obiektów.

Projekt zanurza gracza w środowisku science fiction, oferuje eksplorację obcej planety, przemyślenie negatywnych konsekwencji ludzkich działań na Ziemi. Deweloper z powodzeniem uzupełnił wyścigi o gatunki akcji i sandbox. Większość czynności wykonywana jest ręcznie, użytkownik ma maksymalną kontrolę nad manewrami postaci. Uzupełnieniem tajemniczej historii jest efektowna trójwymiarowa grafika, a rozgrywka od dawna wciąga wirtualnych odkrywców. Spróbuj przeżyć i dokonać przełomu w przywracaniu terytoriów do zamożnego stanu!


Reklama

Pobierz Star Wega: Craft & Survive Natkniesz 1.31

Nowości w tej wersji
New Energy system. Shoot crystals to collect them.
informacje ogólne
wersja 1.31 (7)
Data umieszczenia 2021-04-29 07:38
rozmiar 48.09 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Wszystkie aplikacje Wekthor na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(1)
0.53★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/02/25 12:44
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |