FAU-G: Fearless and United Guards
0 (0)

FAU-G: Fearless and United Guards

Opis:

FAU-G: Fearless and United Guards  to wieloosobowa gra akcji , w której musisz bronić Indii przed najeźdźcami, desperacko walcząc z nieproszonymi gośćmi w górach na granicy kraju.

Ze względu na poważne zagrożenie aktywacją wrogów wojska elitarnej jednostki FAU-G zostały wysłane na północną granicę. Użytkownik kontroluje patrolującego żołnierza, który jest gotów poświęcić swoje życie w imię zachowania spokoju na swoich rodzinnych ziemiach. Przed rozpoczęciem możesz wybrać wygląd totemu, dostosować broń dystansową i do walki wręcz. Po zakończeniu ustawień postać od razu trafia w sam środek wydarzeń, walczy z wrogimi drużynami i ulepsza taktykę. Dzięki wysokiej jakości systemowi nagród użytkownik może liczyć na znaczące nagrody za trudne misje.

Dziesiątki żołnierzy, przedstawicieli sąsiedniego państwa, próbuje przedrzeć się do Indii po zaśnieżonych górskich zboczach. Przeciwników jest wielu, konieczne jest zorganizowanie zasadzek i podjęcie innych niestandardowych działań. Gdy uda ci się podkraść do wroga, istnieje szansa na odniesienie lokalnego zwycięstwa. Udane walki pozwalają ulepszać broń, kupować nowe modele narzędzi do obrony i ataku. Sprzęt podlega również odnowieniu. Znajomość terenu staje się dodatkową przewagą nad atakującymi obcymi.

Charakterystyczne cechy gry FAU-G:

  • Zarząd reprezentatywny indyjskich sił zbrojnych;
  • bitwy z wrogami krajowymi i międzynarodowymi;
  • szeroki arsenał broni, potężny sprzęt;
  • surowe warunki klimatyczne;
  • tryb pojedynczy i drużynowy.

Doskonała trójwymiarowa grafika wspaniale oddaje szczegółowo odwzorowane bitwy. Intuicyjne sterowanie umożliwia łatwe kontrolowanie totemu zarówno w walce wręcz, jak i przy użyciu broni palnej do ataków z dystansu. Poruszanie się do lokalizacji odbywa się za pomocą zwykłego joysticka po lewej stronie. Klawisze po prawej stronie pozwalają uderzać, strzelać, bronić. Górzysty teren utrudnia wykonywanie misji, niewielki rozmiar zespołu zmusza do przemyślenia taktyki. Zaufanie do słuszności i chęć zachowania porządku dodaje odwagi. Samodzielnie lub ze współpracownikami dołóż wszelkich starań, aby zniszczyć przeciwników i zminimalizować chaos na pograniczu!


Reklama

Pobierz FAU-G: Fearless and United Guards 1.0.10

Nowości w tej wersji
Bug fixes and Optimization
informacje ogólne
wersja 1.0.10 (1100)
Data umieszczenia 2021-03-09 03:32
rozmiar 124.1 MB
polski nie
wymagania
android 8.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

BILLING

BILLING

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/02/26 12:53
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |