Miasta War of Storms
0 (0)

Miasta War of Storms

Opis:

War of Storms gra  jest strategicznym gra fabularna, w której trzeba by wzmocnić bazę na sterowcu, odkryć i połączyć armie różnych sił, a także uczestniczyć w arenie.

Użytkownik dowodzi fantastyczną armią znajdującą się na ogromnym sterowcu. Znaczna część działań zostanie przeprowadzona na terenach pojazdu i towarzyszących mu małych obiektach. Tutaj możesz szkolić wojowników, aby walczyli dla Isle of Storm. Dowódca ma początkowo do dyspozycji kilka jednostek, ale po kilku bitwach będzie można odblokować przedstawicieli 5 kierunków, zdolnych do realizacji najbardziej skomplikowanych pomysłów strategicznych przy umiejętnym połączeniu. Wojownicy Ciemności i Światła, Ognia, Wody i Wiatru będą bezwarunkowo słuchać dowódcy.

Oprócz zwykłych postaci dostępna jest atrakcja dużymi robotami. Nadają się również do pompowania, ich broń jest ulepszana przez analogię. Wraz z rozwojem armii musisz rozwijać sterowiec, wykonywać zadania i angażować się w prace budowlane. Wszystko po to, by chronić pewną wyspę i poszerzać strefę ich posiadłości. Epickie potyczki w trybie dla wielu graczy robią wrażenie. Deweloper pozwala tworzyć gildie i mierzyć umiejętności ze stowarzyszeniami innych graczy. Orkowie i inni złoczyńcy również będą silnymi przeciwnikami. Po zwycięstwie możesz uporządkować rzeczy w zajętym obszarze.

Charakterystyczne cechy gry War of Storms:

  • bitwy i misje na arenie;
  • wzywanie odważnych postaci i tytanicznych mechanizmów;
  • szkolenie podwładnych, ulepszanie sprzętu i broni;
  • 5 rodzajów wojsk, połączenie sił zbrojnych;
  • baza sterowca unosząca się w powietrzu.

Różnorodność zadań jest usystematyzowana w podgatunku strategii 4X. Obejmuje eksplorację i ekspansję terytoriów, wykorzystywanie znalezionych zasobów i niszczenie armii wroga. Dzięki zestawieniom jednostek użytkownik testuje wiele algorytmów strategicznych, znajduje optymalny styl walki uwzględniający warunki i pożądany styl walki. Wielcy tytani stają się potężną dodatkową siłą, a uzyskane wartości i zdobyte bonusy pozwalają na regularne ulepszanie. Wyrusz w niesamowitą podróż statkiem powietrznym, broń miejsca na wyspie i zanurz się w wymagającej serii wydarzeń w tętniącym życiem świecie fantasy!


Reklama

Miasta War of Storms

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/02/27 10:22
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |