Stunt Car Extreme
4.6 (4)

Opis:

Game Stunt Car Extreme  - to elegancki projekt wyścigowy, który będzie jeździł z maksymalną prędkością po delikatnych stokach, wykonywał niewyobrażalne akrobacje, omijał pułapki i przeszkody.

W pojeździe zwrotnym kierowca rozpoczyna pojedynczą jazdę. Początkowo otwarte są łatwe poziomy, po których otrzymujesz dostęp do zadań o średnim stopniu trudności. Ekstremalne misje może odblokować tylko zawodowiec. Utwory mogą być powtarzane, aby poprawić umiejętności i pracować nad nowymi sztuczkami. Przez pewien czas musisz przejechać określony obszar, aby transport pozostał nienaruszony. Jeśli kierowca nie ma czasu na pokonanie całej trasy we wskazanych kilkadziesiąt sekund lub szybciej, wówczas podróż kończy się w miejscu, w którym musiał się zatrzymać zgodnie z zegarem. Zaleca się zbieranie po drodze monet; często potrzebne są dodatkowe sztuczki, aby je zdobyć.

Widok z perspektywy trzeciej osoby pozwala lepiej poruszać się po tym, co się dzieje, ale nie daje pewności w zrozumieniu skali zagrożeń. Na proponowanych drogach istnieje wiele skomplikowanych mechanizmów, które uruchamiają się, gdy samochód jest aktywny. Tory dosłownie ustawiają się obok samochodu. Z podobną nagłością stabilna powierzchnia może się rozpaść, będziesz musiał poruszać się szybko i ostrożnie. Przeszkody i pułapki są obecne na każdym metrze. Jeśli okolica wydaje się łatwa, przygotuj się na nagłe pojawienie się nadjeżdżającego pociągu i inne niespodzianki. Równowaga przepaści i inne zręczne manewry na śmiercionośnych drogach stają się niezbędne.

Charakterystyczne cechy gry Stunt Car Extreme:

  • wykonywanie akrobacji kaskaderskich na samochodzie;
  • wiele testów i przeszkód;
  • zniknięcie drogi tuż pod kołami;
  • spektakularne sytuacje awaryjne;
  • 3 rodzaje trudności misji.

Zachowując integralność transportu, każdy wyścig nagradzany jest gwiazdkami. Obok informacji o wynikach dla określonej ścieżki wyświetlanych jest kilka klawiszy. Użytkownik może powtórzyć aktualną misję, przejść do kolejnego zadania lub wrócić do garażu. Ta ostatnia opcja obejmuje ulepszenia techniczne i dostosowanie. Wypadki i zniszczenia są nieuniknione, prezentują się efektownie w trójwymiarowej grafice, co osłabia smutek przedwczesnego zakończenia. Trenuj swoją zwinność, znajdź niestandardowe sposoby na przetrwanie nad otchłanią!


Reklama

Pobierz Stunt Car Extreme 0.9954

informacje ogólne
wersja 0.9954 (103)
Data umieszczenia 2021-04-29 07:38
rozmiar 87.68 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Wszystkie aplikacje Hyperkani na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
4.6★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/02/27 12:28
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |