Opis:

Gra Merge Animals to gra logiczna na Androida, która jest przeznaczona przede wszystkim dla dzieci i ich matek, ponieważ trudno jest spotkać coś prostszego i uroczego, w każdym razie wyraźnie nie będzie żadnych potworów i nie będzie potrzeby walki ponadto nie ma żadnych ograniczeń i sztywnych ram, których należy przestrzegać, aby kontynuować rozgrywkę.


Przygotowaliśmy grę w studiu WillBeFun, która na razie niewiele może się pochwalić pod względem projektów w swoim portfolio, które są, ale nie są popularne, w przeciwieństwie do nowej pozycji, która aktywnie zyskuje na popularności, co nie jest zaskakujące, ten gatunek jest zawsze używany na platformach mobilnych ...


Łamigłówka, łamigłówka, po prostu zwykły projekt, nazwij to, jak chcesz, ale tutaj rozgrywka ma na celu wyłącznie rozluźnienie gracza. Stopniowo będzie dostępnych dla Ciebie coraz więcej budynków, zwierząt i okazji, ale proces ten przebiega płynnie, dzięki czemu będziesz mógł zagłębić się w to dość szybko i nie spodziewasz się żadnego stresu, co oczywiście nie pozostawia możliwości i reklamy aby gracz mógł pokazać i zaoferować pewne bonusy, które można kupić za prawdziwe pieniądze, przyspieszając w ten sposób rozwój parku zwierząt.

Połącz te same skrzynie, budynki, a nawet zwierzęta, wykonuj proste misje, które poprowadzą Cię wzdłuż skromnego, ale wciąż działającego elementu, w tym ratowania niektórych gatunków zwierząt.


Cechy gry Merge Animals na Androida:

  • Duża liczba zwierząt do uratowania;
  • Relaksująca i bardzo prosta rozgrywka;
  • Jasna, ładna grafika;
  • Płynne zmiany i prawie brak wzrostu złożoności;
  • Dzieci to pokochają.

Wady gry:

  • Dość wąska publiczność, wyraźnie wykluczająca typowego gracza;
  • Jest reklama, ale jak zwykle nie przeszkadza;
  • Są zakupy, ale możesz grać bez nich.

Podsumowując: gra Merge Animals to projekt typowy dla swojego gatunku, który praktycznie nie wyróżnia się na tle swoich kolegów z klasy, oferując jasny obraz i niską złożoność, trudno tu wyróżnić inne podstawowe cechy.


Reklama

Pobierz Merge Animals 2.3.2

Nowości w tej wersji
Update:
1. You can switch the language in the settings(English\Chinese\Japanese\Korean\French\German\Spanish)
informacje ogólne
wersja 2.3.2 (232)
Data umieszczenia 2021-04-29 07:37
rozmiar 51.69 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BILLING

BILLING

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

Wszystkie aplikacje WillBeFun na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/02/28 10:14
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |