Opis:

Gra BLESS MOBILE  to gra fabularna dla wielu graczy, w której możesz dostosować swoją postać, a następnie wykonywać zadania, walczyć z potworami i totemami innych użytkowników.

Gracz zostaje zaproszony do stworzenia nowej postaci, wybrania żądanych cech wyglądu w fajnym edytorze. Wśród ras i klas o indywidualnych umiejętnościach i talentach każdy może wybrać unikalną postać, a następnie skorzystać z niesamowitych możliwości personalizacji. Późniejsza korekta bohatera może żyć różnymi historiami z własnego punktu widzenia. Typowe sterowanie MMORPG, łatwe przełączanie między formatami ręcznymi i automatycznymi pozwalają w łatwy sposób dostosować aktywność kontroli nad sytuacją. Po prawej stronie znajdują się przyciski do ataków i innych akcji, po lewej joystick do wyznaczania trasy i zmiany kierunków.

Lokacje w otwartym świecie czekają na podróżnika. Poszukiwanie przedmiotów, zbieranie surowców, eksploracja otoczenia i wykonywanie misji to długi czas. Komunikacja z postaciami w grze i totemami innych osób stanie się jednym z głównych zadań. Po drodze będziesz musiał spotykać się z różnymi osobowościami, prowadzić dialogi, poznawać tajemnice, zmieniać postrzeganie tego, co się wokół dzieje. Niektóre stworzenia będą agresywne, interakcja z nimi wymaga użycia siły.

Charakterystyczne cechy gry BLESS MOBILE:

  • bitwy w czasie rzeczywistym, konfrontacja między graczami a potworami;
  • tworzenie i elastyczne dostosowywanie bohatera;
  • do wyboru kilka ras i klas;
  • naloty, wędkarstwo, przygody;
  • eksploracja uniwersum fantasy.

RPG zachwyca jakością grafiki 3D w kolorowej przestrzeni, stylizowanej na średniowiecze i znanej fanom projektu Bless Online. Łączenie się w gildie, tworzenie klanów, organizowanie najazdów i inne podobne zadania gwarantują częste spotkania z innymi użytkownikami. Podczas wykonywania zadań możesz odpocząć od celów wojskowych na dużą skalę. Spektrum misji eliminuje poczucie monotonii czy nudy. Szczegółowy edytor daje swobodę wyboru parametrów zewnętrznych. Fantazyjne place zabaw zaskakują swoim pięknem, przygotowując je na ekscytującą rozrywkę. Walcz, wygrywaj, baw się dobrze i przejdź przez historię według własnego scenariusza!


Reklama

Pobierz BLESS MOBILE 1.200.286617

Nowości w tej wersji
- New Event begins
- New Misery Dungeon Difficulty added
- New Raid Dungeon Difficulty added
- New Daily Dungeon Difficulty added
- New Mount added
- New Pet added
- New Costume added
- Re-balancing
- Bug fix
informacje ogólne
wersja 1.200.286617 (1200286617)
Data umieszczenia 2021-10-08 23:14
rozmiar 92.89 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

zmienianie ustawień dźwięku

Pozwala aplikacji na modyfikowanie globalnych ustawień dźwięku, takich jak głośność oraz urządzenie wyjściowe.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

BILLING

BILLING

nagrywanie dźwięku

nagrywanie dźwięku

parowanie z urządzeniami Bluetooth

Pozwala aplikacji na dostęp do konfiguracji Bluetooth na urządzeniu oraz na nawiązywanie i akceptowanie połączeń ze sparowanych urządzeń.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/02/28 12:17
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |