Opis:

Gra Luna Discordia  - to fantastyczne Roleviki, w którym członkowie drużyny będą wędrować po magicznych lokacjach, walczyć z przeciwnikami, aby zapobiec inwazji zombie.

Zgodnie z przepowiedniami mędrców raz na tysiąclecie ciemność spowija świat, aby przynieść wieczną ciemność i katastrofę. Główna bohaterka i jej asystenci muszą zapobiec tragedii, zatrzymać chodzące trupy i znaleźć klucz losu, aby zmienić scenariusz. Przed rozpoczęciem globalnej misji istnieje możliwość przygotowania się, wykonania instrukcji, zabicia kilku słabych wrogów. Co więcej, będą poważniejsze konfrontacje, zwycięstwa, w których będziesz mógł pompować istniejących bohaterów i zatrudniać nowych asystentów. Z biegiem czasu możliwe będzie zebranie potężnej drużyny do walki z agresywnymi przeciwnikami.

Do dyspozycji gracza pozostają postacie na czołgach, które przejmują znaczną część obrażeń, wojownicy walki dystansowej i wręcz, atakujący różnymi taktykami. Będzie też rasa wsparcia i bohaterowie ze zdolnościami leczniczymi. Możesz samodzielnie doskonalić swoje umiejętności, a także pracować nad pozyskiwaniem nowych talentów. Ulepszany jest również sprzęt i arsenał broni. Totemy walczą samodzielnie, musisz najpierw przemyśleć strategię, określić najlepsze kombinacje, zadbać o uzyskanie combo podczas uderzenia. Możesz wstępnie określić rozmieszczenie myśliwców, wskazać, kto rozpoczyna bitwę z jakich pozycji.

Charakterystyczne cechy gry Luna Discordia:

  • utworzenie drużyny bohaterów do walki ze sługami ciemności;
  • indywidualne ulepszenia, poszerzające zakres umiejętności;
  • 5 typów wojowników, łączących ataki;
  • wybór napastnika w określonym momencie postaci;
  • korzystanie ze sprzętu i poszukiwanie zasobów w domu.

Projekt wyróżnia się kolorową grafiką 2D w stylu anime. Liczne dialogi wciągają użytkownika w fascynującą historię w fantastycznej oprawie. Aktywacja postaci, ustalenie kolejności działań, kombinacje i opcje rozmieszczenia mogą znacząco wpłynąć na przebieg bitwy. Deweloper przewidział osobny budynek, rodzaj domu, w którym można szukać surowców i niestandardowego wyposażenia wzmacniającego zespół. Stwory zombie i słudzy sił ciemności są gotowi na nadejście ciemności, spróbuj pokrzyżować plany zła!


Reklama

Pobierz Luna Discordia 1.0.23

Nowości w tej wersji
UI enhancements, bug fixes.
informacje ogólne
wersja 1.0.23 (1023)
Data umieszczenia 2021-03-01 18:18
rozmiar 40.2 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

używanie kont na urządzeniu

Zezwala aplikacji na żądanie tokenów uwierzytelniania.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

BILLING

BILLING

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/03/02 14:20
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |