Opis:

Gra Cookie the Run: Kingdom  - to zabawne Roleviki, w którym oddział różnego rodzaju ciastek biszkoptowych walczy z wrogiem w kampanii, a także bierze udział w bitwach sieciowych.

Początkowo użytkownik rozkazuje tylko jednemu miniaturowemu wojownikowi. Udane wyniki bitew z agresywnymi przeciwnikami otwierają dostęp do nowych postaci o indywidualnych umiejętnościach. Każdy wojownik ma unikalną postać, między bitwami możesz studiować historie i cechy podwładnych, uczyć się ukrytych informacji z dialogów między bohaterami. Ponadto po konfrontacji oferowane jest wprowadzenie do głębokiej fabuły, odblokowywanie postaci i prowadzenie prac budowlanych w niezwykłym królestwie ciastek i pierników.

Jeśli w skarbonce jest wystarczająco dużo bonusów, możesz liczyć na ulepszenia dla przybyłych wcześniej wojowników. Na pewno będą potrzebne w kolejnych starciach z antagonistami. Na setkach poziomów armia małych cukierni jest domem dla wielu wydarzeń. Każdy etap to oczyszczenie niewielkiego obszaru lokacji z perspektywą usunięcia zarośli, uporządkowania rzeczy. Terytoria królestwa stopniowo się powiększają, infrastruktura pojawia się z łatwością. W miejscu ruin pojawiają się ładne budynki mieszkalne, parki, fabryki i laboratorium. Estetycy docenią różnorodność elementów dekoracyjnych. Miasta będą kipieć życiem, co jest interesujące.

Charakterystyczne cechy gry Cookie Run: Kingdom:

  • zebranie drużyny ciastek i piernikowych żołnierzy;
  • automatyczne bitwy z ciastami i innymi antagonistami;
  • ręczne łączenie żołnierzy w celu skutecznych ataków;
  • budowanie królestwa;
  • Bitwy PvP w czasie rzeczywistym.

Bitwy odbywają się w formacie automatycznym. Użytkownik wskazuje, w jakiej kolejności działają totemy. Wynik walk zależy bezpośrednio od tworzenia kombinacji sił. Fani starć z totemami innych graczy mogą przejść do trybu PvP, pokazać swoje umiejętności walki na arenach. Urocza grafika z kreskówek przyczynia się do zanurzenia w zabawnej atmosferze. Projekt dźwięku dodaje magii szczegółowej fabule. Powiększaj i pompuj swój oddział, miej oko na równowagę sił i pokonaj każdego, kto ośmieli się zablokować drogę do sukcesu!


Reklama

Pobierz 2.6.202

Nowości w tej wersji
- Bug fixes and other improvements
informacje ogólne
wersja 2.6.202 (58560)
Data umieszczenia 2022-01-28 18:21
rozmiar 946.47 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

QUERY_ALL_PACKAGES

QUERY_ALL_PACKAGES

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(5)
2.34★ 46.75%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/03/01 10:15
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |