Princess Run 3D
0 (0)

Opis:

Gra Princess the Run 3D  - to arcade runner, w której księżniczka biegnie, skacze transport, mosty i inne przeszkody, zbiera bonusy, bije rekordy.

W magicznej wiosce użytkownik steruje łagodną i odważną dziewczyną, która w szykownej sukience jest w stanie rozpocząć ryzykowną podróż. Stroje nie krępują ruchów, gęsty ruch autobusów i innych obiektów nawet Cię nie przeraża. Bohaterka bez problemu wskakuje na dachy pojazdów, potem schodzi, ślizga się pod niskimi przeszkodami lub wykonuje wielokrotne skoki. Czasami trzeba wykonywać manewry kaskaderskie, przejeżdżający pociąg nie staje się dobrym powodem do zatrzymania się. W biegu zaleca się zbieranie monet i gromadzenie bonusowych przedmiotów, których liczba wpływa na końcowe wskaźniki. Ponadto bohaterka będzie mogła wykonać różne misje, aby zdobyć fajne nagrody.

Rozgrywka zakłada niekończący się ruch do przodu, ale po zderzeniu z czymś będziesz musiał się zatrzymać. Zgodnie z wynikami wyścigu zawsze obserwuje się uzupełnianie skarbonki. Fundusze mogą być wydawane na odblokowywanie nowych dziewczyn, zakup strojów i akcesoriów oraz spektakularny makijaż. Księżniczka w dżinsach pojawia się rzadko, ale jeśli chcesz, możesz odmówić puszystym spódnicom. Obraz nie wpływa na poziom mobilności. Różnorodne plansze z elementami antygrawitacyjnymi pomogą zmienić taktykę ruchu, jeśli wystarczy pieniędzy na ich zakup.

Charakterystyczne cechy gry Princess Run 3D:

  • ekscytujący, niekończący się bieg po drogach bajkowego miasta;
  • skakanie i zjeżdżanie w celu pokonywania przeszkód;
  • omijanie pociągów, autobusów, innego transportu wysokiego;
  • zbieranie monet i przedmiotów bonusowych;
  • wykonywanie fajnych zadań w imię nagród.

Żywy projekt graficzny napełnia biegacza magią. Sterowanie jest intuicyjne, ale mnogość przeszkód stwarza pewne utrudnienia w procesie biegania, zwinność totemu zależy bezpośrednio od szybkości reakcji gracza. Chcę też zebrać więcej złotych wartości pieniężnych, chciwość czasami przewyższa roztropność, sportowiec w wspaniałym ubraniu uderza w coś i przestaje się poruszać z frustracji. Odblokuj piękności królewskiej krwi i pomóż im poprawić swoje wyniki w wyścigach!


Reklama

Pobierz Princess Run 3D 2.8

Nowości w tej wersji
**Special Upgrades added!!
**UI is improved as per the users request.
**Improved performance.
Thank you for the support.
informacje ogólne
wersja 2.8 (19)
Data umieszczenia 2021-06-12 15:21
rozmiar 92.04 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/03/02 10:08
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |