Ancient Empires II Turowa
0 (0)

Ancient Empires II Turowa

Opis:

Turowa gra Ancient Empires II  to strategia RPG, w której musisz dowodzić armią różnych typów jednostek, zwiększać swoje terytoria i organizować niezawodną obronę.

Skromna armia rozpoczyna kampanię pod dowództwem użytkownika. Na każdym poziomie musisz brać udział w bitwach turowych, opracować algorytm działań o największym prawdopodobieństwie pokonania przeciwników. Utrzymanie armii jest dość kosztowne, będziesz musiał zarabiać złoto za efektywne działania podwładnych. Zarobione środki są również potrzebne do pompowania. Wróg stopniowo staje się coraz potężniejszy, musisz go dopasować, aby mieć szansę na przejście do kolejnych misji.

Jednostki posiadają indywidualne wskaźniki obrony i ataku oraz wyróżniają się szerokim wachlarzem dodatkowych umiejętności. Tylko określony typ jednostki może wydobywać złote monety, inne są pozbawione tej zdolności, ale przynoszą wiele korzyści w innych kierunkach. Dowódca określa rozmieszczenie postaci, oblicza skuteczność ataków. Myśląc o przeprowadzce, możesz zobaczyć specjalne wyróżnienie obszaru lokalizacji, podzielonego na kwadraty. Mądre rozmieszczenie szarż gwarantuje pojawienie się przewagi w bitwie. Średniowieczna technologia i magiczne stworzenia stają się potężnym wsparciem.

Charakterystyczne cechy gry Ancient Empires II Turowa:

  • bitwy turowe z postaciami sterowanymi komputerowo;
  • ludzie, zwierzęta, chodzące trupy, inni przeciwnicy;
  • różne typy wojsk podległych;
  • możliwość łączenia i ulepszania sił;
  • opcja korygowania oryginalnych map.

Twórcom firmy Svpam125 projekt Ancient Empires spodobał się tak bardzo, że stworzyli wersję kontynuacji popularnej historii. Identyczna stylizacja graficzna przenosi fanów z powrotem w znane otoczenie. Zapisano także edytor, który pozwala tworzyć własne schematy lokacji i nadawać misjom rozgrywki niepowtarzalny charakter. Szczegółowe podpowiedzi tekstowe pomogą ci zrozumieć niuanse na wszystkich etapach, innowacje są szczegółowo opisane. Na bohaterów czeka wiele ciekawych i niebezpiecznych zadań. Kontroluj swoich wojowników i ciesz się kontynuacją świetnej gry strategicznej!


Reklama

Pobierz Ancient Empires II Turowa 1.4

Nowości w tej wersji
Add skill mode
informacje ogólne
wersja 1.4 (17)
Data umieszczenia 2021-06-23 13:57
rozmiar 21.09 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Wszystkie aplikacje Svpam125 na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/03/03 10:50
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |