Opis:

Game Modern Fire  - to królewska strzelanka, w której toczy się strzelanina z 24 prawdziwymi przeciwnikami, eksploruje lokację i uzyskuje status ostatniego ocalałego.

Użytkownik jest zdeterminowany osobowością podopiecznego i wysyła go na niebezpieczną przygodę. Będziesz musiał polecieć na terytorium samolotem, a do lądowania używane są specjalne platformy, które mogą szybować w powietrzu. Świeżo upieczony żołnierz ma trochę czasu, aby się przyzwyczaić, znaleźć dodatkową broń i inne niezbędne narzędzia. Przydatne rzeczy można znaleźć przez cały okres. Ale początkowo mapa jest wystarczająco duża, skrzyżowania z rywalami zdarzają się rzadziej. Ważne jest efektywne wykorzystanie wolnego czasu, sprawdzenie lokalizacji, zapamiętanie lokalizacji obiektów.

W górnej części ekranu wyświetlana jest liczba żywych i martwych uczestników, poziom zdrowia i ochrony, podłączona opcja automatycznego strzelania oraz miniatura obszaru mapy. Po lewej stronie będzie joystick do poruszania się, po prawej - przyciski do różnych czynności. Broń i inny ekwipunek są widoczne w dolnym panelu. Widok osoby trzeciej pozwala zobaczyć więcej perspektyw i zagrożeń. Kąt kamery można łatwo zmienić, przesuwając palcem po prawej stronie ekranu. Oprócz Battle Royale oferowany jest drużynowy mecz śmierci. Ma krótki limit czasu i opcję szybkiego wskrzeszenia, aby wyeliminować więcej wrogów. Trzy kolejne formaty gwarantują szeroki wachlarz emocji i brak monotonnych zadań.

Charakterystyczne cechy gry Modern Fire:

  • ostrzał w bitwie królewskiej i 4 inne tryby rozgrywki;
  • różnorodność dostępnych postaci;
  • wykorzystanie oryginalnych zdolności;
  • solidny arsenał broni;
  • badanie witryn, wyszukiwanie sprzętu i innych przedmiotów.

Spektakularna oprawa graficzna strzelanki utrzymana jest w stylistyce science fiction z naciskiem na cyberpunk. Deweloper zoptymalizował projekt, sprawił, że był on wysokiej jakości nawet po uruchomieniu na słabych urządzeniach mobilnych. Intuicyjne sterowanie umożliwia szybkie dostosowanie się do rozgrywki. Wybierz żądany format i ciesz się dynamiczną konfrontacją z użytkownikami z różnych kontynentów!


Reklama

Pobierz Modern Fire 2.4.4

Nowości w tej wersji
bug fix
optimization
informacje ogólne
wersja 2.4.4 (78)
Data umieszczenia 2021-08-24 02:11
rozmiar 106.36 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BILLING

BILLING

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

odczyt wrażliwych danych dziennika

Pozwala aplikacji na odczyt różnych plików dzienników systemowych. Dzięki temu może ona poznać ogólne informacje na temat korzystania z urządzenia, co potencjalnie może obejmować również informacje prywatne lub osobiste.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/03/03 12:52
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |