Opis:

Gra Gravity to bardzo ciekawa łamigłówka dla Androida, której nazwa już wskazuje na fizykę, z którą gracz będzie musiał się zmierzyć w procesie przechodzenia poziomów, na które wszystko jest tutaj rozbite. Grawitacja jest z pewnością ciekawym, ale nie najbardziej znanym doznaniem, zwłaszcza gdy jest nieobecna, co oznacza, czy możesz szybko zorientować się, co się dzieje i rozwiązać wszystkie proponowane problemy?

Grę przygotowywaliśmy w studiu DEFAULT ™ i generalnie nie ma nic więcej do powiedzenia, bo to ich pierwszy i jedyny projekt, więc trudno powiedzieć dokładnie, jak potoczą się jego losy, ale jak na razie jest ich bardzo mało pliki do pobrania.


Jak już zrozumiałeś, to, co się dzieje, opiera się na prawach fizyki, a nie tylko na grawitacji, ale raczej na jej braku, tj. Twoja postać będzie w zawieszeniu. Ale to nie jest najważniejsza i najtrudniejsza rzecz w tym, co się dzieje. Ponieważ mówimy tutaj o nieznanym wszechświecie, to to, co się dzieje, okaże się dość niezwykłe, a nawet dziwne. Wszechświat, w którym się znajdziesz i który będziesz eksplorować, podlega prawom matematyki, w których pojawiają się tylko jedności i trójki, co jest dziwne, ale tutaj lepiej zapoznać się z treningiem, aby dokładnie zrozumieć, co dokładnie jest od ciebie wymagany.

Nie zapominaj, że czarne dziury, tunele czasoprzestrzenne i inne elementy związane z kosmosem będą na Ciebie czekać w drodze do celu. Jednak każdy poziom wiąże się z koniecznością dotarcia do portalu, który przeniesie Cię do następnego etapu. W trudnych sytuacjach warto skorzystać z jednego z trzech dostępnych bonusów, który może albo znacznie uprościć życie, albo dosłownie uratować cię przed beznadziejną sytuacją.


Cechy gry Gravity na Androida:

  • Proste sterowanie;
  • Bardzo nietypowa rozgrywka;
  • Fajna fizyka;
  • Duża liczba poziomów, wystarczy na długi czas.

Wady gry:

  • Rozgrywka jest dość skomplikowana, musisz to rozgryźć;
  • Jest kilka reklam i możesz je wyłączyć za pieniądze.

Podsumowując: Grawitacja to niezwykła łamigłówka, trudna, z początku niezrozumiała, ale mimo wszystko, jeśli uda ci się to rozgryźć, to na pewno ci się spodoba, a czas spędzony nad projektem minie niezauważony.


Reklama

Pobierz Gra 10.4

Nowości w tej wersji
- Refined tutorial
- Improvements to movement indicator
informacje ogólne
wersja 10.4 (104)
Data umieszczenia 2021-03-03 19:51
rozmiar 41.62 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Wszystkie aplikacje DEFAULT na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/03/04 12:49
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |