Opis:

MoonKid to ciekawa casualowa gra akcji , w której twój bohater będzie musiał bronić księżyca, bez względu na to, jak dziwnie to zabrzmi. Jeśli jednak nie zwrócisz uwagi na szereg powiązanych z tym założeń, to na pewno będziesz mógł cieszyć się pięknymi widokami, ciekawą mechaniką, a nawet niektórymi elementami strategii, bez których projekt najwyraźniej nie mógł się obejść.

Gra została przygotowana w studiu Cogomelo Games, ponadto pojawiła się trzy lata temu i została niesłusznie pozbawiona uwagi użytkowników, gdyż w tym czasie liczba pobrań ledwo przekroczyła 100 tysięcy, co dziś śmiało można nazwać wynikiem skromnym. I w tym czasie programiści nie mieli nowych projektów, więc być może więcej czegoś takiego nie zobaczymy.


Jak już pisaliśmy, istota gry polega na potrzebie ochrony księżyca, a tu mowa o naszym satelicie. Twój bohater jest bohaterem w dosłownym tego słowa znaczeniu, w każdym razie ma trzepoczącą czerwoną pelerynę, która stanie się jedynym elementem kolorystycznym na ekranie, ponieważ reszta grafiki jest czarno-biała z odcieniami.

Zaatakuje nas „mrok” - dość okropne, chude stworzenia, które oczywiście jasne światło księżyca uniemożliwia im wykonywanie mrocznych czynów. Zaczynają podnosić i budować „drabinę”, aby dostać się do luminarza, właśnie tutaj twój bohater powinien się włączyć. Wcześniej musisz skakać po niebie i zbierać gwiazdki, które wystarczy odeprzeć wrogów. Jedna noc - jeden poziom i wiele fal wroga, potem krótka przerwa i wszystko się powtórzy, więc nie relaksuj się!


Cechy gry MoonKid na Androida:

  • Zbieraj gwiazdki i nie marnuj, musisz wytrzymać całą noc;
  • Każda gwiazdka, którą udało ci się złapać, ładuje bohatera energią;
  • Księżyc jest w niebezpieczeństwie, walcz z „mrokiem”;
  • W ciemności kryje się o wiele więcej niebezpieczeństw, czy jesteś na nie gotowy?

Wady gry:

  • Reklamy są obecne, ale jedna płatność poniżej dolara spowoduje ich trwałe wyłączenie.

Podsumowując: gra MoonKid jest bardzo piękna i ekscytująca, szkoda, że ​​projekt nie mógł znaleźć dużej publiczności fanów, ale nadal można to naprawić;)


Reklama

Pobierz MoonKid 1.2c

Nowości w tej wersji
- Privacy policy
informacje ogólne
wersja 1.2c (31)
Data umieszczenia 2021-03-04 19:31
rozmiar 32.08 MB
polski nie
wymagania
android 4.3+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/03/05 10:29
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |