Opis:

Gra to All Star the Random Defense  - to strategia zręcznościowa, która będzie musiała walczyć z potworami, bronić małego terytorium, stawiając czoła jednostkom innych graczy.

Użytkownik zbiera drużynę bystrych i odważnych wojowników. Na małym prostokątnym obszarze, podzielonym na komórki, stoją totemy, a po obwodzie spacerują wrogie stwory. Głównym zadaniem wojowników jest powstrzymanie ofensywy antagonistów. Mecze są wystarczająco krótkie, ale pomoc dobrym wojownikom będzie się pojawiać często, liczba wojowników na terytorium w kratkę stale rośnie. Niuans polega na tym, że bohaterowie pojawiają się losowo i trzeba szukać optymalnej taktyki, biorąc pod uwagę unikalne zdolności każdego, kto dołącza do bitwy. Sztuka łączenia postaci pozwala na jak najefektywniejsze wykorzystanie dostępnych możliwości i umiejętności bojowych.

W dolnej połowie ekranu wyświetlane są bitwy drużyny gracza, powyżej bitwy drużyny działającej pod wodzą przeciwnika. Na środku znajduje się licznik czasu, aby łatwiej było zrozumieć, o ile więcej musisz wytrzymać. Każdy dowódca posiada zestaw kart magicznych, ich aktywacja znacznie zwiększa siłę walczącej drużyny. Ważne jest, aby wybrać optymalne momenty na użycie magicznych elementów. Z trybu konfrontacji online możesz przejść do wspólnej walki z różnymi złymi duchami. Format zakłada interakcję dwóch przyjaciół, dowodzących przyjaznymi drużynami. Razem łatwiej jest radzić sobie ze zwykłymi potworami i pokonać silnych bossów.

Charakterystyczne cechy gry All Star Random Defense:

  • zebranie silnego oddziału do ochrony wież;
  • indywidualne talenty i umiejętności bojowe;
  • duże możliwości pompowania;
  • używanie kart o magicznych właściwościach;
  • udział w pojedynkach z użytkownikami, łączenie sił przeciwko potworom.

Skórki wojowników wykonane są w stylu anime z elementami fantasy. Totemy można pompować i ulepszać, dopuszczalna jest również zmiana pozycji. Jeśli chcesz tylko obserwować sytuację, zalecamy przetestowanie trybu automatycznego, w którym bohaterowie działają niezależnie. Fani gatunku pokochają różnorodność postaci i ich umiejętności. Rozważ strategiczny plan ochrony zaufanych witryn!


Reklama

Pobierz Wszystkie 2.2.0

Nowości w tej wersji
- Added new content and system
- Various adjustments made and functions usability improved
- Minor bug fix.
informacje ogólne
wersja 2.2.0 (37)
Data umieszczenia 2022-02-04 02:16
rozmiar 101.75 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BILLING

BILLING

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/03/05 12:32
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |