Idle Fishing Story
0 (0)

Opis:

Gra Idle Fishing Story to kliker dla twojego androida, w którym porozmawiamy o łowieniu ryb, a bardziej szczegółowo wydarzenia z gry związane są z mistrzostwami, które odbywają się w gronie najbardziej zapalonych rybaków, za które przydzielono ci Łódź "łososiowa", na której musisz udać się do imperium rybnego i zająć się swoją ulubioną rozrywką.

Przygotowaliśmy grę w studiu Metamoki, które wie, jak sobie radzić z klikaczami, na przykład projekt Weed Inc: Idle Tycoon zebrał już ponad milion pobrań, ale skoro wędkarstwo jest bardzo popularną aktywnością, najprawdopodobniej nowy produkt będzie w stanie polemizować z tym wynikiem.


Twoja przygoda zacznie się jak każdy inny zatrzaskowy - od rękodzieła, bo ze względu na każdą rybę musisz ruszać palcem i klikać, ale to dopiero początek, rozumiesz?

Po zebraniu kapitału startowego będziesz mógł zatrudnić kapitanów, którzy przejmą stery w czasie Twojej nieobecności, co będzie w stanie zapewnić stabilny przepływ niezbędnych zasobów. Ponadto warto poszukać specjalnych miejsc, w których występują rzadkie ryby lub połów jest znacznie większy. W miarę wzrostu zamożności warto przyjrzeć się bliżej innym, chłodniejszym łódkom, co oczywiście pozwoli im dalej się rozwijać. Nie obejdzie się bez podróży, która jest integralną częścią wędkowania. Włochy, Morze Czerwone, Karaiby - te i wiele innych zbiorników wodnych będzie dostępnych dla zagorzałych i pełnych pasji rybaków.


Cechy gry Idle Fishing Story na Androida:

  • Wędkowanie nigdy nie było łatwiejsze;
  • Przeglądaj nie tylko rzadkie miejsca, ale także zbiorniki wodne na całym świecie;
  • Kup fajne łodzie;
  • Każda łódź może być pompowana;
  • Pokonaj przemysłową produkcję ryb ze względu na klasykę;)

Wady gry:

  • Podobnie jak większość innych klikaczy, istnieją reklamy, które można wyświetlać, dzięki którym można poprawić dynamikę i wyniki, a także zakupy, które mogą zastąpić wyświetlenia reklam.

Podsumowując: gra Idle Fishing Story to bardzo zabawny i "lepki" kliker, w który nie trzeba kochać łowienia ryb, ponieważ prawdziwy proces to ta sama tylko ryba;)


Reklama

Pobierz Idle Fishing Story 1.96.41

Nowości w tej wersji
A’hoy Captains! The Latest Update is Here:
-New Goal types have been added.
-General Game Improvements and Bug Fixes.
Got any cool ideas? Email us at support@metamoki.com
informacje ogólne
wersja 1.96.41 (196041)
Data umieszczenia 2021-11-11 18:31
rozmiar 65.09 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BILLING

BILLING

AD_ID

AD_ID

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

Wszystkie aplikacje Metamoki na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/03/06 10:13
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |