Opis:

Gra Not Chess to łamigłówka dla Twojego androida oparta na najstarszej partii szachów, więc na boisku dostaniesz szachownicę i wszystkie znajome figury, ale oczywiście mechanika będzie się różnić od klasycznych szachów, na których co się dzieje.

Gra została przygotowana przez niezależnego dewelopera Tepes Ovidiu, który nie wydaje pierwszego projektu na Androida, ale wszystkie jego projekty są nadal płatne, bez możliwości pobrania wersji próbnej. To oczywiście minus, ale jednego nie można tu zabrać - zdecydowanie wkłada w projekty swoją duszę, więc odważnie prosi o pieniądze dla nich, choć właśnie przez to nie zyskują one szczególnej popularności.


Rozgrywka zaczyna się od tego, że zostaniesz poproszony o wybranie poziomu trudności, z których według klasyków gatunku są tylko trzy - łatwy, średni i trudny, podzielone na poziomy, więc nawet jeśli zaczynasz z łatwym, prędzej czy później nadal tam dojdziesz i dojdziesz do trudnych sytuacji. Zadanie na każdym poziomie jest jedyne - zebrać monetę. Ale na polu będą inne elementy, które również mogą się przydać.

Osobliwością jest tutaj to, że nie każda figurka będzie w stanie dostać się do celi, w której znajduje się moneta, tu przydadzą się inne figurki, które „po zjedzeniu” uzyskasz ich właściwości i teraz na pewno będziesz w stanie dostać się do właściwe miejsce. Na najniższym poziomie trudności nie ma żadnych ograniczeń - nie spiesz się i wykonuj tyle ruchów, ile chcesz, ale wraz ze wzrostem trudności będzie limit liczby ruchów i czasu, który jest ci przydzielony. Oczywiście przy takim podejściu każdy ruch musi być dokładnie zaplanowany i może naprawdę stać się poważnym testem dla twojego mózgu.


Cechy gry Not Chess na Androida:

  • Fajny, lakoniczny design;
  • Zrozumiała mechanika, zwłaszcza jeśli jesteś zaznajomiony z grą w szachy;
  • Jeśli nie wiesz, jak grać w szachy, nie ma problemu;
  • Płynny wzrost poziomu trudności;
  • Trzy tryby, od łatwych do trudnych i odpowiadających im ograniczeń;
  • Do gry nie jest wymagany dostęp do Internetu;
  • Brak reklam i dodatkowych zakupów, projekt jest już opłacony.

Wady gry:

  • Gra jest płatna, nie ma wersji próbnej, więc po prostu kup ...

Podsumowując: Not Chess to fajna gra logiczna, która będzie pasować zarówno pod względem projektu, jak i płynnie rosnącej trudności, zwłaszcza jeśli kochasz szachy i koncepcja tego, co się dzieje, Ci odpowiada.


Reklama

Pobierz To nie szachy 1.6

Nowości w tej wersji
Fixed a critical bug that occurred in the tutorial.
informacje ogólne
wersja 1.6 (6)
Data umieszczenia 2021-04-29 07:36
rozmiar 18.35 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/03/06 12:16
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |