Opis:

Gra Behoarder  - to fajny Roleviki, który rzuca kostką, walczy z potworami i losowo wędruje po lochach w poszukiwaniu różnych elementów.

Na początku użytkownik gra jako zwykły farmer, który nie ma wybitnych umiejętności w żadnym obszarze. Istnieje możliwość wskazania na co zwrócić większą uwagę: prace badawcze czy walka z różnymi stworzeniami. Każda opcja wymaga przemyślanych decyzji i wiąże się z solidnymi nagrodami za udane manewry. Po każdym upuszczeniu liczby na kostce widoczne są warianty ruchów. Należy rozumieć, że wybór pociąga za sobą szereg konsekwencji. Błędne obliczenie ewentualnych dalszych manewrów pozwoli na wypracowanie wyważonej taktyki.

Zdobyte doświadczenie odblokowuje 4 kolejne klasy postaci. Rolnika może zastąpić barbarzyńca, który umiejętnie dzierży potężny topór. Jest też sprytny bandyta i mag z głęboką znajomością magii. A kapłan używa modlitwy jako jednego z głównych narzędzi ataku. Podczas zabawy badacz znajdzie wiele przydatnych rzeczy, piękną biżuterię, tajemnicze zaklęcia oraz potężne mikstury. Duża ilość dodatkowych informacji tekstowych pomaga nawigować w tym, co się dzieje i budować w wyobraźni ciekawą, niepowtarzalną fabułę.

Charakterystyczne cechy gry Behoarder:

  • eksploracja podziemnych przestrzeni, walki z potworami;
  • odblokowywanie nowych klas postaci;
  • omijanie przeszkód i niebezpieczeństw;
  • rzucanie kostką i wybieranie akcji, biorąc pod uwagę wypadnięte liczby;
  • ponad 100 przydatnych przedmiotów.

Twórcy projektu zainspirowali się legendarną rozgrywką Dungeons Dragons, znaną wielu fanom gier RPG. Format gry planszowej nie zapewnia żywych efektów graficznych lub animacji, ale użytkownik ma swobodę działania. Istnieje kilka sugerowanych scenariuszy, w których można wprowadzić drastyczne zmiany. Zakres dostępnych kroków zależy od liczby upuszczonych na kostkach, ostateczna decyzja zawsze należy do gracza. Zanurz się w nostalgicznym formacie i stwórz wyjątkową opowieść o przygodach bohatera w przerażających lochach!


Reklama

Pobierz Behoarder 1.1.0

Nowości w tej wersji
-User interface overhaul
-New enemies! Spider, Snake, Wolf, Troll, Lizardkin, Parasite, Plant Monster and Living Armor.
-New Status Effects! Curse, Weak, Disease, Enweb, Burn, Poison, Guard Up, Hit Up, Heal, Shame, Blind, Frostbite
-New items! Antidote, Bandage, Oilment
-Tweaked Rogue's Pickpocket ability
-Tweaked Wizard's Arcane Sphere
-Tweaked treasure drops
-Tweaked enemy drops
-Spell rework
-Bugfixes
informacje ogólne
wersja 1.1.0 (1100)
Data umieszczenia 2021-03-06 10:02
rozmiar 99.95 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

BILLING

BILLING

Wszystkie aplikacje GentleGoose na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/03/07 10:00
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |