Birdie Crush: Fantasy Golf
0 (0)

Birdie Crush: Fantasy Golf

Opis:

Birdie Crush: Fantasy Golf  to gra sportowa , w której golfiści-czarodzieje zaskakują sztuczki z piłką i cieszą się życiem studenckim.

Podopieczny użytkownika bierze udział w rozgrywkach sieciowych ze sportowcami kontrolowanymi przez innych graczy. Główne zadanie jest standardowe: musisz wbić piłkę w dołek w jak najmniejszej liczbie uderzeń. System automatycznie wyszukuje przeciwników. Im wyższy profesjonalizm i dokładniejsze uderzenia, tym większe prawdopodobieństwo, że dostaniesz fajne nagrody. Deweloper chciał wyróżnić projekt wśród jego analogów i dodał magii. Magiczny sprzęt daje nowe możliwości, pozwala na wykonywanie manewrów niedostępnych dla zwykłych sportowców. Zawody stają się coraz przyjemniejsze, ale niezwykle ważne jest, aby nauczyć się korzystać z dostępnych narzędzi, aby nie stracić szansy na wygraną.

Główni bohaterowie przedstawieni są jako studenci pewnej instytucji edukacyjnej. Z ekranu urządzenia mobilnego można obserwować życie na kampusie. Z meczów PvP możesz przejść do kampanii, grać w mini-gry, uczyć się niesamowitych historii uczniów. Na kampusie każdy dzień jest pełen żywych wydarzeń. Użytkownik monitoruje dialogi, widzi, jak nowe pokolenie się uczy i bawi. Młodzi ludzie uwielbiają eksperymentować z obrazem, przymierzać nietypowe kostiumy i zmieniać dodatki.

Charakterystyczne cechy gry Birdie Crush: Fantasy Golf:

  • szkolenie umiejętności młodych golfistów;
  • zabawa na kampusie;
  • fajne postacie z anime;
  • unikalne wyposażenie z magicznymi mocami;
  • zawody PvP na dużą skalę.

Oprawa graficzna utrzymana jest w stylu anime, rozgrywającym się z dala od rzeczywistości. Fantastyczny świat jest pełen radości i spokoju, będziesz musiał walczyć wyłącznie o utrzymanie ducha rywalizacji. W grze występuje kilka postaci, z których każda szczyci się pozytywnym brakiem czujności na cokolwiek. Opcje przebierania się dodają element maskarady do każdego sportowego pojedynku. Sterowanie jest elementarne, wystarczy wybrać kierunek uderzenia i jego optymalną siłę, a następnie pozwolić podopiecznemu wykonać manewr. Szlifuj swoje magiczne umiejętności golfowe i ciesz się niezwykłą atmosferą!


Reklama

Pobierz Birdie Crush: Fantasy Golf 2.5.6

Nowości w tej wersji
Enjoy Birdie Crush major update!

[New Contents]
● Club Challenge Open
- Let the real battle between clubs begin!
● New Character: [Jenny]
- Jenny has been added to the game. Experience Jenny's charm!
● New equipment, costumes and caddies

[Improvements]
● Spin Shot balancing
● Push management function added
informacje ogólne
wersja 2.5.6 (200070)
Data umieszczenia 2021-11-13 12:22
rozmiar 97.85 MB
polski nie
wymagania
android 7.0+
architektura ARM8
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

parowanie z urządzeniami Bluetooth

Pozwala aplikacji na dostęp do konfiguracji Bluetooth na urządzeniu oraz na nawiązywanie i akceptowanie połączeń ze sparowanych urządzeń.

dostęp do ustawień Bluetooth

Pozwala aplikacji na konfigurowanie lokalnego urządzenia z Bluetooth oraz na wykrywanie urządzeń zdalnych i parowanie z nimi.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

wykonywanie zdjęć i filmów wideo

Pozwala aplikacji na robienie zdjęć i nagrywanie filmów aparatem. Aplikacja z tym uprawnieniem może użyć aparatu w dowolnym momencie bez Twojego potwierdzenia.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

pobieranie plików bez powiadomienia

Zezwala aplikacji na pobieranie plików przez menedżera pobierania bez wyświetlania powiadomień.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BILLING

BILLING

Wszystkie aplikacje Com2uS na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/03/07 12:03
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |