Diesel Soldiers
0 (0)

Opis:

Game Diesel Soldiers  - to strzelanka wieloosobowa, w której 5 osób walczy drużynowo w turnieju, wykorzystując niekonwencjonalne środki ataku wraz ze zwykłymi narzędziami.

Na początku proponowany jest jeden bohater ze stosunkowo słabymi umiejętnościami. Użytkownik deklaruje chęć wzięcia udziału w bitwie, system automatycznie wyszukuje towarzyszy i antagonistów kontrolowanych przez prawdziwych graczy. W ciągu kilku minut musisz walczyć z przeciwnikami i przejąć ich punkty kontrolne. Wygra drużyna, której udało się osiągnąć pożądane szybciej. Każdy członek drużyny ma określone misje, poza aktywnymi potyczkami musisz wykonać kilka zadań. Śmierć zakłada natychmiastowe zmartwychwstanie i kontynuację działań. Ważne jest, aby wziąć pod uwagę minione trudności i uniknąć wcześniejszych błędów.

Zwycięzcy otrzymają nagrody, w tym odblokowanie nowych postaci, ulepszenie wyposażenia i arsenału broni. Każda postać ma skłonność do używania określonych rodzajów broni i unikalnego stylu zachowania w walce. Jeśli istnieje możliwość wyboru postaci, należy przeanalizować komfort interakcji z określoną klasą wojowników. Różnorodność narzędzi ataku pozwala testować różne strategie, karabiny, granaty i karabiny maszynowe uzupełniają miny i naloty. Specjalna kopuła, dostępna tylko dla niektórych bohaterów, jest w stanie chronić drużynę.

Charakterystyczne cechy gry Diesel Soldiers:

  • Drużynowe bitwy PvP 5 na 5;
  • ulepszenie postaci, jego arsenał broni;
  • poszczególne rodzaje broni, unikalne zdolności;
  • szczegółowe i wyważone mapy;
  • fajna technologia, ogromne roboty, tajemnicze portale.

Deweloper oferuje zanurzenie się w działaniach wojennych alternatywnego świata dzięki trójwymiarowej oprawie graficznej dieslowskiego punka. Krótkie bitwy z uderzającą dynamiką wydarzeń sprawiają, że natychmiast koncentrujesz się na ekranie swojego urządzenia mobilnego. W bitwie łatwo jest spotkać gigantycznego robota lub natknąć się na portal przenoszący w nieznane. Popraw swoją taktykę, mądrze korzystaj z całej gamy wyposażenia i udowodnij wrogowi wyższość swojej drużyny!
Reklama

Diesel Soldiers

Wszystkie aplikacje Rook1 Games na mob-core.com.pl

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/03/08 12:13
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |