Opis:

Game Garage Empire  - to zabawna gra symulacyjna, w której postać ustawia, ulepsza i naprawia samochody wyścigowe. Pracuje we własnym garażu.

Świeżo upieczony biznesmen kupuje mały warsztat. Możliwości dostępnych usług na starcie jest niewiele, tylko sprzedaż oleju silnikowego. Później otwiera się dostęp do drobnych napraw i mycia pojazdów. Im więcej klientów wejdzie do garażu, tym większy zysk. Otrzymane pieniądze można przeznaczyć na wyposażenie i rozszerzenie zakresu usług dla kierowców. Doświadczeni biznesmeni oferują naprawy, modernizacje samochodów, korektę charakterystyk w zależności od życzeń właściciela.

Później pojawi się celowość otwarcia kilku oddziałów, staną się one elementem wielkiego imperium warsztatów wyścigowych żelaznych koni. Użytkownik będzie mógł poświęcić czas swojemu czterokołowemu przyjacielowi, dokonać pompowania różnych parametrów, a następnie wziąć udział w wyścigach. Rywalizacja dodaje rozgrywce emocji, a wygrywanie daje nowe możliwości.

Charakterystyczne cechy gry Garage Empire:

  • rozwój małej firmy zajmującej się naprawą samochodów;
  • konfigurowanie i ulepszanie fajnych samochodów;
  • zakup sprzętu do warsztatu;
  • udział w zawodach wyścigowych;
  • zmieniając startup w potężne imperium.

Sterowanie przyciskiem Clicker jest tak proste, jak to tylko możliwe. Procesy kupna i sprzedaży oraz naprawy odbywają się automatycznie, użytkownik musi określić kierunki i proporcje wydawanych pieniędzy. Projekt rozwija się powoli, oglądanie reklam czy zarabianie przy wyłączonej aplikacji znacząco wpływa na stopę zwrotu. Pieniądze zarobione offline wpadają do skarbonki, a przy następnym uruchomieniu dostęp do nich natychmiast się otwiera.

Musisz zacząć od opuszczonego miejsca, każdy dodany element lub obiekt daje poczucie poważnej poprawy infrastruktury. Kolorowa grafika i pomocne podpowiedzi tekstowe sprawiają, że symulator jest bardziej atrakcyjny. Połączenie prostych działań i różnorodnych zadań będzie się przeciągało przez długi czas. Zaskocz swoich klientów poziomem usług i skalą oferty!


Reklama

Pobierz 2.0.35

informacje ogólne
wersja 2.0.35 (190)
Data umieszczenia 2021-04-29 07:36
rozmiar 64.82 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

Wszystkie aplikacje Fingersoft na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/03/08 10:13
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |