Guardian Chronicle
0 (0)

Opis:

Grając w Guardian Chronicle,  - ta kreskówka to strategia, która ustawia losowe postacie w optymalnej pozycji do walki z potworami, które biegają wszędzie.

Przed graczem pojawia się bajeczne pole bitwy z zygzakami dróg, na których roi się od różnych stworzeń. Wzdłuż szerokich ścieżek są kamienie, na których będą stać osłony i próbować zniszczyć złe duchy. Postacie pojawiają się losowo z dostępnej talii, ale zdarza się to częściej, jeśli uda Ci się opanować sytuację. Podczas bitwy wojownicy mogą być przemieszczani, tworząc udane kombinacje sił. Dozwolone jest łączenie identycznych osobowości z opcją automatycznego pompowania. Konieczne jest monitorowanie przejawów umiejętności na pozycjach, biorąc pod uwagę sytuację, aby przesuwać bohaterów w odpowiednim czasie.

Deweloper oferuje tryby ze współpracą lub rywalizacją, z których każdy zakłada obecność innych osób z zespołami na tej samej stronie. W trybie rywalizacji musisz walczyć z potworami na połowie ekranu skuteczniej niż przeciwnik. Istnieje możliwość pokonania antagonistycznego stwora lub wysłania go na obce pole. Do współpracy musisz połączyć siły z innym użytkownikiem i wspólnie walczyć z tłumami stworów. W obu przypadkach zwycięstwo zapewnia nagrody za wyrównywanie poziomów. Pomiędzy bitwami możesz ulepszyć talię, odblokować nowe postacie, dowiedzieć się więcej o talentach i cechach każdej z nich.

Charakterystyczne cechy gry Guardian Chronicle:

  • umieszczanie totemów, aby oprzeć się falom potworów;
  • zbieranie potężnej talii wojowników-strażników;
  • możliwość zmiany pozycji bojowników;
  • łączenie postaci w celu ulepszenia;
  • kilka formatów rozgrywki, interakcja z innymi użytkownikami.

Kolorowa oprawa graficzna utrzymana w kreskówkowej stylistyce pozbawia nas uczucia strachu, dodaje magii całej atmosferze. Wskaźniki wojowników są dość szczegółowe, dokładne badanie umiejętności pozwala na ukształtowanie najlepszej strategii. Nieograniczone możliwości kombinacji dają swobodę zarządzania zespołem. Nagrody, bonusy i zachęty motywują do częstszego wysyłania opiekunów na bójki, aby ulepszyć zestaw kart. Pokaż najlepsze cechy głównodowodzącego!


Reklama

Pobierz Guardian Chronicle 1.5.0

Nowości w tej wersji
- New Competitive Season
- New Guardians
- Friendly Match
- Guardian Balance Improvements
- Miscellaneous Bug Fixes
informacje ogólne
wersja 1.5.0 (10500)
Data umieszczenia 2021-03-08 12:27
rozmiar 54.51 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

BILLING

BILLING

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Wszystkie aplikacje LINE Games na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/03/09 10:25
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |