Grim Tales: The Time Traveller
0 (0)

Grim Tales: The Time Traveller

Opis:

Gra Grim Tales: The Time Traveler  to ekscytująca misja, w której po przejściu do czasu przeszłego musisz rozwiązywać zagadki i szukać rzeczy, aby odkryć tożsamość zabójcy i jego motywy.

Główna bohaterka Anna planowała udać się do swoich bliskich, miała wypadek samochodowy i cudem przeżyła. Na miejscu zauważyła nieznajomego, który stworzył tę sytuację. Dzielna dziewczyna poszła w ślady tajemniczego mężczyzny i nagle trafiła do domu krewnych. Bohaterka była oszołomiona, gdy zobaczyła zabitych członków rodziny. Anna postanowiła dowiedzieć się, kto popełnił okrutną zbrodnię. W tym celu jest gotowa cofnąć się w czasie, zanurzyć się w badaniu tajemnic rodzinnych i odkryć nieoczekiwane informacje. Śledztwo stało się bardziej zagmatwane, gdy okazało się, że sprawca również wie, jak przenieść się w przeszłość.

Użytkownik steruje dziewczyną, która ze względu na okoliczności została detektywem. Piękno czeka na wiele mini-gier i łamigłówek, klasycznych zadań do znajdowania obiektów w jasnych, szczegółowych lokacjach. Każda mała misja jest połączona z resztą pojedynczej fabuły. Obrót wydarzeń jest nieprzewidywalny, mistycyzm i pytania retoryczne niejednokrotnie wprowadzą w błąd badacza. Szybko okazuje się, że nieznajomy chce zabić wszystkich swoich bliskich. Oprócz wyjaśnienia okoliczności popełnionych już zbrodni, dziewczyna musi zapobiec planowanym na przyszłość krwawym masakrom. W trakcie tego procesu będziesz musiał odkryć sekrety starannie ukryte przez bliskich.

Charakterystyczne cechy gry Grim Tales: The Time Traveler:

  • cofnąć się w czasie, aby zdemaskować zabójcę;
  • łamigłówki i zadania, aby znaleźć przedmioty;
  • śledztwo w sprawie zabójstwa bliskich;
  • odkrycie niesamowitych rodzinnych tajemnic;
  • ochrona żywych przed postrzeganym niebezpieczeństwem.

Deweloper wykonał dobrą robotę przy projekcie graficznym. Każda strona zaskakuje estetyką i ilością szczegółów, wśród których łatwo się pomylić. Znajomy schemat sterowania pozwala od razu zabrać się do pracy. Dobrze przemyślany scenariusz uzależnia, sprawia, że ​​chce się dłużej zrozumieć niuanse, a potem wrócić i kontynuować niebezpieczną przygodę. Część historii znajduje odzwierciedlenie w filmach, co czyni fabułę bardziej dynamiczną. Zanurz się w świat zagadek, które pomogą odkryć prawdziwe motywy zabójcy.


Reklama

Pobierz Grim Tales: The Time Traveller 1.0.2

Nowości w tej wersji
Bug fixes and performance improvements.
informacje ogólne
wersja 1.0.2 (15)
Data umieszczenia 2021-03-08 12:30
rozmiar 60.93 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7 x86_64 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BILLING

BILLING

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

wysyłanie transmisji trwałej

Pozwala aplikacji na wysyłanie transmisji trwałych, które pozostają aktywne po zakończeniu połączenia. Nadmierne używanie może spowolnić lub zdestabilizować urządzenia przez wymuszenie zbyt dużego użycia pamięci.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/03/09 12:28
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |