The Roof - French Cooking Game
0 (0)

The Roof - French Cooking Game

Opis:

Game of The Roof - French Cooking the Game  - zabawna gra symulacyjna, w której szef kuchni pracuje we własnej małej restauracji, ma na celu spopularyzowanie restauracji wśród paryżan.

Użytkownik kontroluje szefa kuchni, który marzy o odnoszącym sukcesy biznesie restauracyjnym. Osobliwością koncepcji jest lokalizacja: instytucja znajduje się na dachu. Początkowo jest jeden stół, zamówienie pierwszego spowoduje lekkie napięcie, ponieważ przyzwyczajenie się do warunków pracy w kuchni zajmuje trochę czasu. To pomieszczenie znajduje się na zewnątrz dachu, jednym kliknięciem można przejść z otwartej przestrzeni do kuchni i w podobny sposób z powrotem. Najważniejsze jest zrozumienie procesów gotowania, zrozumienie algorytmów tworzenia potraw. Oddział gracza podaje gotowe dania klientowi, który po posiłku płaci i robi miejsce kolejnej postaci.

Przy stoliku restauracji może być kilku bohaterów, ważne jest, aby przyjąć zamówienie od wszystkich, aby serwowali bez opóźnień. Poziom zysku zależy bezpośrednio od liczby klientów. Proponuje się przeznaczenie środków na poszerzenie asortymentu produktów, aktualizację sprzętu. Wiele znakomitych francuskich przepisów można odblokować, jeśli masz pieniądze, składniki i przybory kuchenne. Dodatkowo konieczne jest przeznaczenie środków na ulepszenie wnętrza strefy dla gości, zakup mebli, powiększenie przestrzeni dla nowych gości.

Charakterystyczne cechy The Roof - French Cooking Game:

  • przygotowanie kulinarnych arcydzieł z motywami francuskimi;
  • kontrola poziomu obsługi klienta;
  • odblokowywanie zestawów i przepisów żywieniowych;
  • remont wnętrza i technologii;
  • przekształcenie skromnej restauracji w renomowany lokal.

Ciemnoniebieskie tło tworzy wieczorową atmosferę, brak innych budynków w polu widzenia podkreśla fakt przebywania na dachu. Wieża Eiffla stoi gdzieś w oddali i przypomina lokalizację w stolicy Francji. Ładna grafika z kanciastymi postaciami bawi, usuwa fabułę z rzeczywistości. Wraz z napływem gości planowanie czasu staje się trudnym zadaniem. Ważne jest, aby przeanalizować czas gotowania każdego dania, aby zastanowić się, które procesy rozpocząć w tym samym czasie. Przetestuj i ulepsz swoje umiejętności zarządzania czasem bez rozpraszania się tworzeniem kulinarnych przysmaków!


Reklama

Pobierz The Roof - French Cooking Game 1.0.4

Nowości w tej wersji
- Fixed story dialogue not visible bug
- Performance enhancements
informacje ogólne
wersja 1.0.4 (8)
Data umieszczenia 2021-03-09 19:26
rozmiar 94.57 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

BILLING

BILLING

Wszystkie aplikacje Navjoy na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/03/10 10:24
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |