Opis:

Fix It  to zręcznościowa gra naprawcza, w której musisz naprawiać sprzęt i urządzenia techniczne, naprawiać uszkodzenia oraz przywracać funkcjonalność urządzeń.

Użytkownik próbuje wcielić się w mechanika. Rozgrywka podzielona jest na poziomy, z których każdy wiąże się z naprawą jednego konsumenta lub urządzenia cyfrowego. Na stole pojawia się coś zepsutego, skala na górze pokazuje, ile podzadań ma zostać ukończonych. Często trzeba wymieniać części, ponieważ system podpowiada, co należy wyrzucić i wymienić. Dowiedz się, gdzie znajduje się uszkodzona część. Ekrany i inne elementy wymieniane są od frontu, ale większość poprawek dokonywana jest od tyłu.

Musimy usunąć część pudełka, za którą ukryte są różne przewody i komponenty. Konieczne jest rozważenie każdej sekcji otwartej strefy, znalezienie wad i poprawienie. Wszystko, czego potrzebujesz, jest natychmiast do dyspozycji mistrza. Zaleca się usuwanie kurzu i innych zabrudzeń różnymi szczotkami. Zakończenie podzadania zaznaczone jest specjalnym ptaszkiem na górnej skali. Otrzymanie wszystkich znaczników daje prawo do zwrotu tylnej obudowy, dokręcenia śrubek i otrzymania powiadomienia o rozwiązanym problemie. W cenę wliczony jest mały pozdrowienie i nagroda finansowa. Bonusy będą dostępne od czasu do czasu, możesz liczyć na nowy instrument.

Charakterystyczne cechy gry Fix It:

  • eliminacja awarii sprzętu AGD;
  • pracować z telewizorami, kuchenkami mikrofalowymi, głośnikami itp.;
  • proces naprawy z układanką na każdym poziomie;
  • narzędzia do odblokowywania;
  • nagrody pieniężne za wykonanie zadań.

Zabójca czasu cieszy się jasną grafiką. Przejrzysty pomysł, intuicyjna obsługa i nietrywialne zadania przyciągają użytkowników. Imponujące wynagrodzenie za pracę pozwala wygodnie mieszkać i ulepszać wnętrze domu. Deweloper odszedł od stereotypów, zamiast warsztatu ze stertą drobiazgów proponuje środowisko domowe. Czysty i wygodny pokój wyraźnie się zmienia, stare meble zmieniają się w nowoczesne, pojawiają się dywany, rośliny i dodatki. Taka atmosfera sprzyja trzeźwości umysłu, dzięki czemu można przyjrzeć się awarii i znaleźć najlepszy sposób na jej naprawienie.


Reklama

Pobierz Fix It 1.6

Nowości w tej wersji
Bug fixes and performance improvements.
informacje ogólne
wersja 1.6 (7)
Data umieszczenia 2021-01-12 07:52
rozmiar 17.81 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

Wszystkie aplikacje Mouse Games na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/03/10 12:30
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |