Opis:

Game Raft3D io  - to ciekawa strategia polegająca na zbudowaniu tratwy na środku morza, dołączeniu do bitwy z postaciami prawdziwych graczy, walce o prawo do pozostania na powierzchni.

Podczas bitwy na wodzie pojawia się nowy wojownik - totem użytkownika. Desperacko potrzebuje rozbudować zaplecze pływackie, aby nie utonąć przed trafieniem pociskiem wroga. W polu widzenia z pewnością pojawią się małe pudełka. Jeśli je podniesiesz, tratwa zwiększy się dokładnie o jedną komórkę. Im więcej pudełek, tym pewniej potrafisz pływać, tym mniejsze jest ryzyko obrażeń na dużą skalę. Ale w zaciętej bitwie nie można obejść się bez strat, ważne jest, aby jak najczęściej podnosić dodatkowe skrzynie, aby nagle zbytnio nie spaść.

Pudełka dają przewagę nie tylko pod względem wielkości, w każdym jest coś pożytecznego (broń stacjonarna, żagiel czy inny element). Nie sposób przewidzieć, co znajduje się w konkretnym drewnianym pudełku. Możliwość znacznego zysku motywuje do ciągłego poszukiwania nowej, dostosowywania planów z uwzględnieniem prawdopodobieństwa dołączenia do kolejnej drewnianej celi. Deweloper odszedł od typowych schematów sterowania i zaproponował algorytm z dwoma joystickami. Jeden znajduje się po lewej stronie ekranu i jest odpowiedzialny za poruszanie się. Drugi znajduje się po prawej stronie, mogą skorygować kierunek ataku. Będziesz musiał dużo strzelać, w kilka minut po starcie wielokrotne ostrzały staną się nawykiem.

Charakterystyczne cechy gry Raft3D io:

  • udział w wojnie morskiej na tratwach;
  • zbieranie skrzynek do tworzenia i rozwijania rzemiosła;
  • znajdowanie przydatnych przedmiotów w skrzynkach;
  • ciągły ruch i strzelanie;
  • pojawienie się nowych uczestników w procesie rozgrywki.

Trójwymiarowa oprawa graficzna nie zachwyca efektami specjalnymi. Bitwy toczą się na tle wody, gdzie można zobaczyć tratwy graczy z różnych krajów. Musisz działać bardzo aktywnie, regularnie słychać salwy, a pociski są widoczne w locie. Punkty są przyznawane za określone działania, aktualne statystyki wyświetlane są w prawym górnym rogu. Wyzwaniem jest jak najdłuższe pozostanie na polu bitwy. Pojawią się i znikną marynarze morscy, zmienią się proporcje sił. Pomóż postaci stać się legendarnym wojownikiem w bitwie na morzu!


Reklama

Pobierz Raft3D io 2.0

informacje ogólne
wersja 2.0 (2)
Data umieszczenia 2021-03-10 20:22
rozmiar 8.2 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

Wszystkie aplikacje mawika na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/03/11 10:20
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |