Dark Romance: Ashville
0 (0)

Dark Romance: Ashville

Opis:

Gra Dark Romance: Ashville  to wciągająca misja, w której musisz szukać ukrytych przedmiotów, wyjaśniać okoliczności tragicznych wydarzeń w rodzinnym mieście bohaterki.

Dziennikarz otrzymuje od szefa zadanie napisania szczegółowego raportu z katastrofy 15-latka w Ashville. Dziewczyna bardzo dobrze zna to miasto, bo tam się urodziła i wychowała. Już w drodze zaczęły się drobne problemy, a im bliżej bohaterki podjeżdżała, tym częściej pojawiały się niuanse. Okazało się, że długa i zagmatwana historia nie jest zakończona i nie została ujawniona. Żądanie szefa dotyczące jasnych faktów jest trudne do spełnienia. Im głębiej badana jest sytuacja, tym mniej zrozumienia tego, co się dzieje. Chęć zrozumienia przeważa nad lękami. Rozpoczyna się bardzo niebezpieczna przygoda.

Podczas śledztwa dziewczyna nieustannie boryka się z różnymi zagadkami. W chaosie i nieporządku musisz szukać ukrytych rzeczy, znajdować zastosowanie dla wszelkiego rodzaju przedmiotów. W zdewastowanym mieście bohaterce często spotyka nieznajomych i nawiązuje znajomości. Jeden z nowych przyjaciół powie Ci, że ważne jest, aby poznał prawdę o skomplikowanej sprawie. Więc dziennikarz będzie miał partnera. Wspólnie możecie wydobyć więcej informacji, dostrzec niewyraźne szczegóły, które mogą rzucić światło na przyczyny eksplozji, po której osada nie mogła się odbudować.

Charakterystyczne cechy gry Dark Romance: Ashville:

  • poszukiwanie ukrytych przedmiotów, zagadkowe zadania;
  • eksploracja lokalizacji miejskich;
  • ustalenie przyczyn silnej eksplozji;
  • interakcja z nowym partnerem;
  • zarabianie premii przy rozwiązywaniu problemów.

Deweloperzy byli zadowoleni z dokładnego rozrysowania lokacji i ciekawej fabuły. Uzupełnieniem zadań są krótkie filmy animowane, które pozwalają dokładniej zbadać sytuację. W biznesie jest wiele wskazówek, najważniejsze jest zrozumienie, jak je poprawnie zastosować. Oprócz dodawania przydatnych danych do elementów śledzących, napisy i skrawki ostrzegają również o zagrożeniach. Straszne teksty są powszechne, niektóre są napisane krwią, co potęguje strach. Część gry zawiera płatne treści, ale darmowa wersja ma też sporo interesującego materiału. Zachowaj spokój i spróbuj odkryć sekrety, które były ukrywane przez półtorej dekady.


Reklama

Pobierz Dark Romance: Ashville 1.0.7

informacje ogólne
wersja 1.0.7 (7)
Data umieszczenia 2021-03-11 17:16
rozmiar 61.08 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8 ARM7 x86_64 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

WRITE_INTERNAL_STORAGE

WRITE_INTERNAL_STORAGE

BILLING

BILLING

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Wszystkie aplikacje DominiGames na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/03/12 10:14
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |