Idle Prehistoric Park
4.8 (4)

Idle Prehistoric Park

Opis:

Gra Idle Prehistoric Park  to symulator ekonomiczny, w którym postać musi zbudować i ulepszyć niewielki park rozrywki z okresu prehistorycznego, aby osiągnąć status potentata.

Użytkownik steruje żądnym przygód jaskiniowcem, który planuje stworzyć wspaniały park rozrywki. Warunki epoki kamienia nie są straszne, na starcie jest już kilka atrakcji. Pomoc gracza jest potrzebna, aby rozwinąć i ulepszyć biznes. Pierwszy klient przyniesie niewielki zysk, ale wystarczy wprowadzić drobne usprawnienia. Następnie będzie można przyciągnąć więcej odwiedzających, zarobić znaczną kwotę, poszerzyć terytorium parku, dodać fajne projekty dla nowej rozrywki. W przyszłości możesz otwierać nowe wyspy, wypełniać je fantazyjnymi atrakcjami.

Gracz sam wybiera styl kompleksu, nie ma instrukcji co i gdzie zbudować. Możesz ustawić kręte kolejki górskie, odblokować diabelski młyn, dodać karuzele. Innemu menadżerowi pomysł z parkiem wodnym spodoba się bardziej, różnice w strukturach wodnych są również duże. Najważniejsze jest ciągłe ulepszanie wszystkiego, co się tam znajduje i dodawanie nowych przedmiotów, gwarantując mnóstwo wrażeń każdemu, kto przyjdzie. Zwróć uwagę na komfort wczasowiczów, stwórz duży parking, dostosuj tempo kolejek.

Charakterystyczne cechy gry Idle Prehistoric Park:

  • budowa parku rozrywki dla jaskiniowców;
  • modernizacja i rozszerzenie oferty obiektów rozrywkowych;
  • zdobywanie pieniędzy od entuzjastycznych klientów;
  • rozwiązywanie problemów dla dobrych premii;
  • kompetentna inwestycja w rozwój biznesu.

Zabawny pomysł i kolorowa grafika przyciągają wielu fanów projektów ekonomicznych. Różnorodność wariantów działań i łatwość zarabiania pieniędzy pozwalają szybko zauważyć poprawę kondycji finansowej podopiecznego. W przypadku braku elektryczności bohater pomyślał o wytworzeniu energii za pomocą dinozaura poruszającego się po wielkim kole jak wiewiórka. Czasami ten gad wyraża uczucia dotyczące swojej nadwagi. Są inne zabawne momenty, które sprawiają, że wszyscy się uśmiechają. Zbuduj ogromny park, stwórz idealne warunki na jasne wakacje z przypływem adrenaliny do krwi, a główny bohater na pewno się wzbogaci!


Reklama

Pobierz Idle Prehistoric Park 0.9.8

Nowości w tej wersji
New Release.
0.9.8
informacje ogólne
wersja 0.9.8 (8)
Data umieszczenia 2021-03-11 17:19
rozmiar 31.37 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Wszystkie aplikacje MegaFox na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
4.83★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/03/12 12:17
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |