Opis:

Gra Racing Rhythm  to muzyczny wyścig, w którym musisz jeździć samochodem po nietypowych torach, dotykać elementów bonusowych, uwzględniając rytm towarzyszącej mu melodii.

Użytkownik próbuje wcielić się w rolę kierowcy. Jego samochód pędzi po artystycznych drogach automatycznie, wystarczy wyregulować kierunek, aby w odpowiednich momentach uderzać w kryształy pierwotnej formy. W górnej części ekranu znajduje się skala pokazująca część przebytej odległości. Bezpośrednio pod nią punkty przyznawane za mecze z rytmiczną melodią w tle są wyświetlane dużym drukiem. Każdy kontakt z cennym elementem w odpowiednim momencie jest rejestrowany, o czym świadczy godne pochwały słowo na środku ekranu. Kilka kryształów wybranych w rzędzie tworzy kombinację, co daje wzrost punktów.

Po ukończeniu krótkiego wyścigu możesz zdobywać nagrody i wydawać je w swoim garażu. Dostępna jest korekcja koloru nadwozia, wymiana koła. Możesz również uzupełnić wizerunek samochodu jednym z wielu eleganckich czapek zainstalowanych bezpośrednio na dachu żelaznego konia. Doświadczeni gracze pozwalają sobie na zakup innych modeli samochodów, pozostawiając w garażu ten, który pierwotnie był proponowany.

Charakterystyczne cechy gry Racing Rhythm:

  • przyjazdy z kolekcją cennych kamieni;
  • ścisłe trzymanie się rytmu muzyki;
  • punktacja za celne uderzenie;
  • kręte drogi z ostrymi zakrętami;
  • możliwość dostosowania samochodu.

Rozgrywka imponuje niestandardowymi trasami, można je zlokalizować w górach, nad przepaścią oraz w innych ekstremalnych środowiskach. Brak widocznego oparcia dla drogi nie wpływa na jej stabilność, ale zmusza kierowcę do dokładniejszego panowania nad autem. Deweloper pracował nad licznymi wzlotami i upadkami, nagłymi zakrętami, w niektórych miejscach trzeba jechać do góry nogami z kołami.

Grafika nasycona soczystymi odcieniami przyciąga fanów arkad. Dynamiczna rozgrywka i szybkie wykonywanie misji pozwalają na chwilę oderwać się od biznesu, zyskać przypływ adrenaliny i pozytywne emocje. Możesz wybrać różne melodie z listy odtwarzania, ale nie możesz znaleźć tutaj wolnej muzyki. Możesz rozpocząć zadania o różnym stopniu złożoności, sprawdzić uważność i szybkość reakcji. Ciesz się ekscytującymi wyścigami muzycznymi!


Reklama

Pobierz Racing Rhythm 0.9.3

Nowości w tej wersji
Play the best car rhythm game now!
informacje ogólne
wersja 0.9.3 (108)
Data umieszczenia 2021-11-06 00:15
rozmiar 139.84 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

AD_ID

AD_ID

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

Wszystkie aplikacje Gamejam na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/03/13 10:26
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |