Shadowplay: Harrowstead Mystery
0 (0)

Shadowplay: Harrowstead Mystery

Opis:

Gra Shadowplay: Harrowstead Mystery  - to tajemnicza misja, w której zespół przyjaciół z dzieciństwa próbuje dowiedzieć się, co sprawiło, że 100 lat temu zniknęło małe miasteczko.

Od dzieciństwa głównego bohatera przyciąga legenda o dawno zaginionej osadzie. Kiedyś wszystko w jednej chwili zostało zrównane z ziemią: ludzie, infrastruktura. Dziewczyna mieszkała w pobliżu Harrowtead, gdzie wydarzyła się ta katastrofa. Wraz z przyjaciółmi próbowała zdobyć jakiekolwiek informacje o wydarzeniach sprzed stu lat. Dorastając, przyjaciele postanowili napisać książkę o tym, co się stało, chociaż wiele pytań pozostało otwartych, a dodatkowe śledztwo tylko zwiększyło liczbę zagadek. Kiedy pisarka usiadła do pracy nad rozdziałem dziewiątym, zadzwonił do niej jeden z jej znajomych współautorów i poprosił o pilne przyjście. Nie można było porozumieć się w umówionym miejscu: coś mistycznego przeszkadzało w komunikacji. Jej przyjaciółka zniknęła za drzwiami, które się paliły.

Użytkownik szuka różnych przedmiotów, stara się je wykorzystać w razie potrzeby i pomóc podopiecznemu wyjść z trudnych sytuacji. Wszędzie czekają kłopoty i dziwne okoliczności. Być może detektywi byli na dobrej drodze i obudzili kogoś z sił ciemności. Natychmiast dało się odczuć nadprzyrodzone działanie. Łamigłówki i minigry przybliżają cię do odkrycia niesamowitych sekretów dnia zniknięcia Harrowtead. W trakcie tego procesu ujawnia się wysokie prawdopodobieństwo powtórzenia się tragedii z rodzinnym miastem detektywów.

Charakterystyczne cechy gry Shadowplay: Harrowstead Mystery:

  • zadania wyszukiwania przedmiotów i korzystania z tego, co zostało znalezione;
  • analiza intryg przedstawicieli sił ciemności;
  • dochodzenie w sprawie sprzed stu lat;
  • próby przywrócenia wydarzeń sprzed zniknięcia miasta;
  • zapobieganie utracie jeszcze jednej osady.

Każda strona jest dobrze narysowana, a nadchodzące postacie często sprzyjają interakcji. Aby uzupełnić otoczenie śledztw, stworzono biuro detektywa, w którym można zastanowić się nad ujawnionymi informacjami, przestudiować dowody. Łamigłówki, minigry, poszukiwanie różnych elementów pomagają zagłębić się w fabułę, rozbudzić ciekawość, by przejść dalej. Intuicyjne sterowanie gwarantuje łatwe dostosowanie do rozgrywki. Odkryj straszliwą prawdę i nie dopuść do powtórzenia się ponurego scenariusza!


Reklama

Pobierz Shadowplay: Harrowstead Mystery 1.0.4

Nowości w tej wersji
This application is updated regularly to improve its functions and features. The current version includes a range of optimizations and bug fixes designed to improve performance and stability.
informacje ogólne
wersja 1.0.4 (21021001)
Data umieszczenia 2021-03-11 17:30
rozmiar 12.97 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/03/13 12:29
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |