Opis:

Gra Mail  to mistyczny horror, w którym musisz wędrować po starej rezydencji, próbując usunąć klątwę otrzymaną podczas otwierania dziwnego listu od fana.

Arogancki narrator horroru nie stał się jeszcze popularnym pisarzem, co nie wpływa na skalę jego ambicji. Pewnego razu jakiś mężczyzna zamówił pokój w hotelu, aby spędzić czas w samotności, wysłuchać własnych myśli i pomysłów. E-mail od fana wzbudził zaciekawienie. Wiadomość zawierała zdjęcie opuszczonego budynku mieszkalnego i niezrozumiałe informacje tekstowe. Pod kontrolą gracza główny bohater pędzi do budynku i nawet nie podejrzewa działania zaklęcia zaszyfrowanego w liście. Przed nami straszne wydarzenia, które mogą radykalnie zmienić Twoje życie.

Rozgrywka podzielona jest na epizody i poziomy. W ciemnym domu jest wiele przerażających głosów, chodzących duchów. Postać przechodzi przez pokoje, wychodzi na dziedziniec i wraca ponownie. Trzyma w ręku lampę naftową, zdolną do krótkotrwałego oświetlenia. Wskazówki, artykuły i wskazówki sugerują zbadanie przeszłych wydarzeń. Informacje zawarte w notatkach i artykułach należy dokładnie przeanalizować. Jeśli uda Ci się odkryć sekrety i pozostać przy życiu, to doświadczenie z pewnością przyda się do wdrożenia w zawodzie. Odszyfrowanie zakodowanych danych stanie się jedną z głównych misji. Wiadomość zawierała również solidne kody.

Charakterystyczne cechy gry The Mail:

  • usunięcie klątwy z pisarza horroru;
  • oględziny pomieszczeń opuszczonego budynku;
  • spotkania z demonami i innymi bytami;
  • używanie wielu wskazówek;
  • ujawnienie tajemnicy treści wiadomości e-mail.

Ponura grafika bez normalnego oświetlenia tworzy onieśmielającą atmosferę. Ścieżka dźwiękowa, która prowadzi do ciągłego strachu, doskonale uzupełnia sytuację z punktu widzenia fabuły. Standardowe sterowanie joystickiem eliminuje złożoność interakcji z oddziałem. Widok z pierwszej osoby zwiększa uczucie strachu, trudno jest śledzić, kto lub co jest w pobliżu. Niepożądane jest bieganie i hałasowanie, siły zła mogą się obudzić i zaatakować postać. Zbyt duże spowolnienie jest niebezpieczne, dopływ paliwa do źródła światła jest ograniczony. Spróbuj dowiedzieć się, dlaczego ten przerażający list został wysłany, zamknij pytanie i przeżyj.


Reklama

Pobierz Mail 0.26

Nowości w tej wersji
Bugs fixed.
Optimized work.
informacje ogólne
wersja 0.26 (26)
Data umieszczenia 2021-12-24 18:11
rozmiar 32.33 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/03/14 10:26
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |