Total Eggscape!
0 (0)

Opis:

Razem Eggscape gra ! jest to typowa mobilna gra zręcznościowa, przypominająca wiele innych projektów, które być może widzieliście wcześniej, zwłaszcza od twórców Nitrome. W każdym razie jest to platformówka o orientacji pionowej, która pozwoli Ci podkręcić uważność, cierpliwość i miłość do klasyki;)

Grę przygotowaliśmy w studiu Crescent Moon Games, które jest dość popularne i okresowo produkuje bardzo fajne, a nawet płatne projekty. Na przykład gra The Deer God to prawdziwa pikselowa sztuka i nawet fakt, że jest dystrybuowana za opłatą, to liczba pobrań przekroczyła już 50 tys. Jednak te problemy minęły nowość, ponieważ jest dystrybuowany bezpłatnie bez wersji premium lub „pro”. Tak, jest kilka reklam i możliwość kupienia niektórych ulepszeń, ale wszystko to jest całkowicie opcjonalne.

Gra otrzymała grafikę pikselową, ale piksele są tutaj jasne i wyraźne, więc nie będzie problemów z percepcją wizualną. Fabuła, która choć zaginęła, wciąż próbuje opowiedzieć historię ucieczki kurczaka z farmy. Główną „super siłą” naszego podopiecznego jest to, że potrafi ona składać jaja i jest wiele rzeczy, których użyjesz, aby wznosić się coraz wyżej. Nawiasem mówiąc, w miarę postępów w postaci możesz się zmieniać, ale w każdym razie będą to pierzaste postacie, które również mogą składać jajka. W mechanice tego co się dzieje jest jedno ważne założenie - żadne przeszkody nie dotykają drabinki jajek, którą już zbudowałeś, więc nie będziesz musiał za nią podążać, wystarczy, że unikniesz zderzenia z samym kurczakiem .

Wyobraź sobie, że jesteś kurczakiem! Co jeszcze mogę powiedzieć ...


Cechy gry Total Eggscape! na Androidzie:

  • Poziomy są generowane losowo, więc będzie wiele unikalnych;
  • Czasami będziesz musiał walczyć z bossami (oczywiście używając sprytu);
  • Wiele różnych postaci do odblokowania;
  • Fajna grafika pikselowa;
  • Świetna ścieżka dźwiękowa.

Wady gry:

  • Jest reklama i drobne zakupy, co jest logiczne, ponieważ projekt jest bezpłatny;
  • Rozgrywka jest dość podobna.

Konkluzja: Total Eggscape game! może odgrywać rolę całkiem zwyczajnego zabójcy czasu, a jednocześnie będzie pasować większości graczy, ponieważ to, co się dzieje, najwyraźniej nie jest w strefie „hardcore”, więc spróbuj, nie pożałujesz!


Reklama

Pobierz Total Eggscape! 1.01

Nowości w tej wersji
First release
informacje ogólne
wersja 1.01 (21)
Data umieszczenia 2021-03-13 11:04
rozmiar 30.32 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/03/14 12:30
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |