Simple Sandbox 2: Middle Ages
0 (0)

Simple Sandbox 2: Middle Ages

Opis:

Game Simple Sandbox 2: Middle Ages  - jest kontynuacją popularnego symulatora, który będzie budował świat pod kątem średniowiecza, do działania samodzielnie lub z przyjaciółmi.

Początkowo użytkownik definiuje rolę oddziału. Potrafi wziąć chłopa i spędzić dużo czasu w polu, zająć się hodowlą bydła zarządzając farmerem, czy też preferować trudny los wojownika z ciągłymi bitwami. Terytoria mogą modyfikować, budować fortece, chaty, tawerny itp. Fajne karty zapewniają zabawną rozrywkę niezależnie od stylu życia postaci. Jeśli chcesz pochwalić się stworzoną przez siebie pięknością, poproś znajomego, aby ocenił oprawę. Podobnie, przyjaciel ma prawo cię zaprosić, a zarówno inspekcja, jak i wspólna praca nad ulepszeniami są dostępne.

Obecność dwóch trybów pozwala na zmianę formatu aktywności, przejście na aktywną komunikację z bohaterami innych osób, przejście na multiplayer. Rycerze są w stanie toczyć całe wojny krwawymi bitwami. Nie licz na szybkie zwycięstwo nad wrogami, pojedyncze rany nie wpływają znacząco na ogólny stan wojownika, będziesz musiał zadać wiele obrażeń. Duży arsenał broni i szykowne mundury pozwalają idealnie przygotować swoją postać do trudnej codzienności wojny. Wieśniak i rolnik mają również wiele różnych narzędzi do wykonania pracy.

Charakterystyczne cechy gry Simple Sandbox 2: Middle Ages:

  • tworzenie osobistego świata średniowiecznego;
  • rola chłopa, dowódcy wojskowego i rolnika do wyboru;
  • uprawa roślin, udział w bitwach, hodowla zwierząt;
  • zmiana krajobrazu, budowa budynków;
  • tryby single i multiplayer.

Piaskownica cieszy pełną swobodą działania, szerokimi możliwościami tworzenia infrastruktury, opcjami wyboru aktywności. Stylistyka średniowiecza dobrze komponuje się z grafiką sześcienną. Projekt z zarysami nowej fabuły stał się jeszcze bardziej atrakcyjny. Deweloper poprawił fizykę, poprawił jakość mechaniki i zapewnił wygodniejszą interakcję z obiektami. Proste przełączanie się między widokiem pierwszej i trzeciej osoby pozwala każdemu znaleźć wygodny sposób wyświetlania przestrzeni. Uruchom symulator i pomóż postaci stworzyć własną historię!


Reklama

Pobierz Simple Sandbox 2: Middle Ages 0.8.8

Nowości w tej wersji
1)FIxed Bugs
informacje ogólne
wersja 0.8.8 (27)
Data umieszczenia 2021-11-06 01:56
rozmiar 105.2 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

BILLING

BILLING

Zamiar transmisji aby ustawić alarm dla użytkownika.

SET_ALARM

QUERY_ALL_PACKAGES

QUERY_ALL_PACKAGES

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/03/15 10:49
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |