New Star Baseball
0 (0)

Opis:

Gra to New Star Baseball  - to ciekawy symulator sportu, który będzie uczestniczyć w rozgrywkach, karmić, bić i łapać cenną piłkę, budować karierę w baseball.

Uczeń szkoły średniej, którego pasją jest baseball, został zauważony przez specjalistów. Prosto ze szkolnej ławki facet wpada w ręce trenerów. Perspektywa dojścia do poziomu legendarnego, ukochanego sportowca wydaje się bardzo kusząca. Ale droga do sławy jest trudna, przekształcenie marzenia w rzeczywistość wymaga ciężkiej pracy. Kilka udanych meczów startowych przynosi pierwszą popularność. Pieniądze można zainwestować w umiejętności pompowania, zdobywanie lepszego sprzętu. W razie potrzeby bohater może skupić się na jasnej rozrywce w kasynie, komunikacji z kobietami. Nadmierny odpoczynek utrudni powstanie nowej gwiazdy baseballu.

Użytkownik steruje obiecującą postacią, kontroluje jej poczynania w licznych zawodach i pomiędzy nimi. Czyste strzały, umiejętność prawidłowego rzucania piłką lub biegania do niej pozwalają szybko zarabiać pieniądze, doskonalić się, ulepszać menedżerów i kibiców. Wykonywanie zadań związanych z pompowaniem wiąże się z marnotrawstwem energii. Przy nieudanych występach zmniejsza się również rezerwa energii, zmniejsza się entuzjazm fanów. Ale wygrane dodają opłatę, pozwalają cieszyć się sławą i poprawiają jakość życia.

Charakterystyczne cechy gry New Star Baseball:

  • mecze w ligach baseballowych na różnych poziomach;
  • szerokie możliwości rozwoju kariery sportowej;
  • aktualizacja i unowocześnianie sprzętu;
  • trening umiejętności, aktywacja dodatkowych umiejętności;
  • wyprzedzanie rywali w roli serwującego lub pałkarza.

Twórcy projektu rozwodili typowe zadania sportowe z towarzyszeniem postaci poza boiskiem. Jestem zadowolony z przyzwoitego doboru inwentarza, odzieży i dodatków. Dostęp do pakietów z bonusami pojawia się natychmiast po zakończeniu meczu z wynikiem pozytywnym. Ręcznie rysowana grafika dobrze wizualizuje procesy, a dobrze opracowana mechanika sprawia, że ​​interakcja z piłką jest wygodna. Osiągnij oszałamiający start w karierze lub zarób trochę pieniędzy i oddaj się bezstresowej zabawie!


Reklama

Pobierz New Star Baseball 2.0.2

Nowości w tej wersji
v2.0 introduces several major changes to PITCHING, thanks to the great feedback which you have been giving us!
- Pitching is now completely optional! Talk to the Manager at any time to choose whether to be a two-way player or not.
- You now pitch a complete at bat every time, up to a full count!
- No more returning to the mound after playing in the outfield.
- Pitching difficulty has been rebalanced to match these new changes.
(v2.0.2 includes a fix for a rare crash)
informacje ogólne
wersja 2.0.2 (18)
Data umieszczenia 2021-04-29 07:35
rozmiar 126.8 MB
polski nie
wymagania
android 5.1+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/03/15 12:57
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |