Gold and Goblins: Idle Miner
0 (0)

Gold and Goblins: Idle Miner

Opis:

Gra Gold and Goblins: Idle Miner to typowy kliker na androida, który opiera się na rozwoju kopalni, która jest pełna wszelkiego rodzaju zasobów i wymaga sporej uwagi ze strony gracza, który w tym przypadku jest liderem. tego projektu.

Grę przygotowaliśmy w jednym z dwóch studiów ... (intryga!), Ponieważ w tej chwili na rynku można znaleźć dwa absolutnie identyczne projekty, jeden ze studia ADQUANTUM LTD, który rozważymy, a drugi ze studia (lub deweloper) pod nazwą benouar ... Zrzuty ekranu, opisy, a nawet awatary gier są identyczne, ale prawda jest oczywiście po stronie tych, którzy sprzedali już ponad milion egzemplarzy gry, więc to oczywiste że druga opcja to po prostu zuchwały klon. A wersja w naszym przypadku jest nowsza, więc nie będzie do tego przywiązywać wagi.

Jeśli chodzi o studio wydawnicze, to daleki od pierwszego projektu na ich koncie, w ich portfolio można znaleźć zarówno inne klikery, jak i dość nietypowe projekty, na przykład wyścigi traktorów ...


Zgodnie z fabułą gry musisz pomóc goblinom odzyskać to, co wcześniej zdobyły, oczywiście poprzez ponowne wykopanie tego z czeluści ziemi. Wpis jest dość dziwny, ale co możesz zrobić, musisz kopać! Istotnym elementem gry jest fakt, że łączy ona typową grę kopalnianą z równie typowym formatem „scalania”, gdyż tutaj trzeba łączyć gobliny, aby uzyskać bardziej wydajną wersję. A sądząc po liczbie min (ponad 100), nie będziesz musiał długo siedzieć w jednym miejscu, co jest bardzo, bardzo pozytywne.


Cechy gry Gold and Goblins: Idle Miner na Androida:

  • Złoto, skarby i inne zasoby, wszystko jest w kopalni;
  • Ewolucja i produkcja będą kontynuowane podczas snu;
  • Istnieją specjalne turnieje, w których możesz rywalizować z innymi graczami;
  • Dostępnych jest ponad sto różnych min;
  • Wiele interesujących ulepszeń;
  • Ładna grafika i proste sterowanie.

Wady gry:

  • Jak to zwykle bywa, jest tu reklama, po jej obejrzeniu dostaniesz „bułkę”;
  • Jest też wiele kierunków inwestowania prawdziwych pieniędzy, od kryształów po wzmacniacze, które przydają się szczególnie podczas specjalnych wydarzeń.

Podsumowując: gra Gold and Goblins: Idle Miner nie różni się zasadniczo od przeciętnej „szarej” masy według gatunku, jednocześnie nie chcę nazywać gry „szarą masą”, ponieważ jest bardzo jasna, pozytywny i na pewno stanie się skutecznym „zabójcą czasu” »Na smartfonie lub tablecie.


Reklama

Pobierz Gold and Goblins: Idle Miner 1.16.1

Nowości w tej wersji
NEW: Mines 80-85 to explore
NEW: Easter Event starting April 14th!
NEW: Ruby mineshaft available from Mine 80
Updated Localizations
Minor bug fixes
informacje ogólne
wersja 1.16.1 (86)
Data umieszczenia 2022-04-17 06:05
rozmiar 97.04 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

AD_ID

AD_ID

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

BILLING

BILLING

Wszystkie aplikacje AppQuantum na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/03/16 10:27
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |