Blue Archive
0 (0)

Opis:

Playing the Blue the Archive  - to japońska roleviki, w której wyszkolona nauczycielka walczy z gangami bandytów, przywracając porządek na ulicach miasta.

W ogromnej metropolii szkolnej sytuacja z bandytyzmem gwałtownie się pogorszyła. Doszło do tego, że znaczna część młodego pokolenia zaczęła bać się chodzić po tutejszych terenach. Zwołano radę federalną, aby zająć się tym ostrym problemem. Efektem dyskusji była decyzja o utworzeniu oddziału licealistek gotowych do walki z aroganckimi uzbrojonymi przestępcami. Użytkownik pełni rolę nauczyciela. Rekrutuje do zespołu najlepsze postacie, szkoli je, uczy posługiwania się nowoczesną bronią. Ważne jest również wypracowanie taktyki zachowań w różnych warunkach, aby w razie potrzeby rozwinąć umiejętność szybkiej zmiany składu startowego zawodników.

Rozgrywka podzielona jest na krótkie bitwy, pomiędzy którymi możesz ulepszać istniejące totemy i odblokowywać nowe. Oddział ma za zadanie oczyścić małe części miasta z kilku grup złoczyńców w czarnych ubraniach. Na początku gracz ma do dyspozycji kilka wojowniczych piękności, antagoniści są początkowo raczej słabi. Później otwiera się dostęp do silniejszych i bardziej utalentowanych bohaterek, ale ważne jest, aby poprawnie zastosować ich umiejętności w konfrontacji z silnym wrogiem. Podczas bitwy nie wszyscy żołnierze są stale aktywni, po kilku manewrach ktoś traci aktywność i dopiero po chwili może kontynuować walkę. Łącząc siły, należy liczyć się z okresowym oderwaniem się postaci.

Charakterystyczne cechy gry Blue Archive:

  • zbieranie wojowniczych dziewczyn;
  • przygotowanie totemów do ciężkich bitew;
  • uczenie bohaterek posługiwania się różnymi rodzajami broni;
  • zastosowanie najnowszych technologii;
  • czyszczenie miasta z przestępców.

Projekt graficzny wykonany w stylu anime. Poziom technologii podkreśla futurystyczny charakter opowieści. Atrakcyjne dziewczyny zaszczepiają pewność pozytywnego wyniku każdej walki. Proste sterowanie i rozbudowane opcje rozmieszczenia pozwalają pokazać i doskonalić umiejętności dowódcy. Ciesz się taktyczną walką 3D w środowisku miejskim i ukończ misję wyznaczoną przez radę federalną!


Reklama

Blue Archive

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/03/16 12:29
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |