Road Warrior: Combat Racing
0 (0)

Road Warrior: Combat Racing

Opis:

Game Road Opis ogólny Warrior: Combat Racing  - to wojownicza rasa, która będzie rywalizować w pojazdach opancerzonych z potężnymi instalacjami uzbrojenia, wykonywać sztuczki, aby przetrwać i wygrać.

Wieloosobowe wyścigi bitewne w postapokaliptycznej scenerii gwarantują wiele wybuchów emocji dla nowo wybranego pretendenta do przywództwa. Po dostosowaniu proponowanego auta użytkownik informuje o gotowości do startu. Następnie system wybiera przeciwników i rozpoczyna się wyścig. Ciężkie tory zobowiązują do wykonywania przeróżnych trików, bez nich można się zderzyć już na pierwszych metrach. Pilot musi pozostać na drodze i nie dopuścić do zniszczenia pojazdu. Skala w dolnej części ekranu wyświetla pozycję rowerzysty i część przebytego dystansu. Nie ma na nim żadnych informacji o konkurentach.

Wyprzedzające pojazdy wystrzeliwują liczne pociski, trzeba je omijać, dostosowywać styl ruchu. Zaleca się stosować podobną taktykę w stosunku do przeciwników idących przodem. Robiąc równowagę i inne sztuczki, możesz próbować zabijać tych, którzy są blisko. Aktywne ostrzał ze śmiercionośnej broni nie wyprowadzi postaci z wyścigu, system wskrzeszania pozwoli ci kontynuować wyścig od tego samego punktu. Sekundy spędzone na regeneracji dramatycznie wpływają na wyrównanie pozycji w danym wyścigu, a także zmieniają oceny.

Charakterystyczne cechy gry Road Warrior:

  • wyścigi samochodami ze śmiercionośną bronią;
  • różne modele pojazdów;
  • opcje dostosowywania i ulepszania samochodów;
  • ostrzeliwanie prawdziwych przeciwników;
  • imponujące akrobacje na trudnych trasach.

Atmosfera postapokalipsy potęguje sytuację, sprawia, że ​​uważniej koncentrujesz się na procesach. Jazda jest automatyczna, ale trudne drogi wymagają mądrego i ostrożnego manewrowania. Użytkownik widzi sytuację z boku, steruje strzelaniną i przewrotami za pomocą specjalnych klawiszy. Doświadczeni kierowcy mogą odblokowywać przerażające modele samochodów, dostosowywać ich wygląd i specyfikacje. Dostępne jest również pompowanie żelaznego konia i wybór broni zainstalowanej na dachu. Weź udział w jednym z najbardziej ekstremalnych wyścigów!


Reklama

Pobierz Road Warrior: Combat Racing 1.2.0

Nowości w tej wersji
New Stage Theme: Dark Forest
- 2 New Tracks
- 1 New Soundtrack
- Fixed a bug that makes your car pushed back on the roofs of the caves
- Improved fog when the camera zoom out
informacje ogólne
wersja 1.2.0 (54)
Data umieszczenia 2021-06-13 02:38
rozmiar 133.98 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BILLING

BILLING

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/03/17 10:12
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |