Opis:

Gra Slime Labs to fajna klasyczna platformówka, w której głównym bohaterem jest skrzep śluzu, co oznacza, że ​​nietrudno się domyślić, że będziesz mógł cieszyć się szeroką gamą jej zalet, np. on, podobnie jak koty, może czołgać się prawie wszędzie.

Grę przygotowaliśmy w studiu NEUTRONIZED, które dość rzadko oferuje projekty tego formatu, gdyż jego popularność opiera się na grach o zwierzętach i stworach o formie np. Projekt Super Cat Tales 2, będący jednocześnie platformówką, zabawnie zebrał ponad milion pobrań, stając się „okrętem flagowym”. Tak czy inaczej, platformowanie jest mocną stroną dewelopera.


Platformówki rzadko zawierają pełnoprawną fabułę, ale historię, choć prostą, prawie zawsze. W tym przypadku, skoro akcja rozpoczyna się w laboratorium, można się domyślać, że nasza postać jest wynikiem eksperymentów naukowych, który zdobył inteligencję i chce teraz opuścić to ponure miejsce. Ponieważ postać jest szlamem, możesz korzystać z jego umiejętności, takich jak rozciąganie czy ściskanie, aw niektórych miejscach na poziomach inne kawałki szlamu zostaną rozrzucone, wchłaniając je, co możesz powiększyć, co na pewno się przyda. Ale najważniejszym zadaniem jest zebranie dysków z bardzo ważnymi danymi, które są starannie ukryte i niezbędne do ukończenia wszystkich etapów.


Cechy gry Slime Labs na Androida:

  • Klasyczna platformówka z ładną grafiką pikselową;
  • Gra ma doskonałą fizykę;
  • Poziomy są interesujące, z niespodziankami i jest ich całkiem sporo;
  • Gra ma kilka zakończeń, na które możesz wpływać;
  • Twórcy nie zapomnieli o akompaniamencie muzycznym, jest fajnie.

Wady gry:

  • Niektórzy narzekają na optymalizację, ale nawet na urządzeniach średniej wielkości nie ma problemów;
  • Gra zawiera reklamy;
  • Nie ma zakupów, z wyjątkiem możliwości wyłączenia reklam, która będzie kosztować około 3 USD.

Podsumowując: Slime Labs to doskonała platformówka, ciekawa historia i od razu widać, że wszystko zostało zrobione z duszą i profesjonalizmem, czego często bardzo brakuje w wielu podobnych projektach.


Reklama

Pobierz Slime Labs 1.0.51

Nowości w tej wersji
Slime Labs major update has arrived, featuring:
• New labs and levels
• New slime skins
• New hazards and puzzles
• Bug fixes and improvements
informacje ogólne
wersja 1.0.51 (1000051)
Data umieszczenia 2021-10-09 09:23
rozmiar 29.73 MB
polski nie
wymagania
android 4.0.3+
architektura ARM8
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

Wszystkie aplikacje NEUTRONIZED na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/03/19 10:08
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |